Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колін Фаррелл після 12 років тверезості звернувся до реабілітаційного центру

Актор повернувся у клініку, де раніше проходив лікування від наркозалежності.

Голлівудський актор Колін Фаррелл вирішив звернутися до реабілітаційного центру, щоб деякий час побути під наглядом лікарів.

Але, на щастя, лікувати 41-річному акторові нічого, бо вже 12 років він веде здоровий спосіб життя і не вживає наркотики і алкоголь, проте побоюється, що може в будь-який момент знову повернутися до цих згубних звичок, повідомляє DailyMail.

Звернутися за медичною допомогою Фаррелл вирішив добровільно.

"Всі знають, що Колін - залежний від алкоголю та наркотиків. Він не п'є вже 12 років. Але за останній рік так втомився на зніманнях, завершивши роботу одразу над трьома фільмами, що став боятися, що знову втратить контроль над собою. Він дуже добре усвідомлює, що у нього - залежність, і відчуває, що може легко зірватися і почати пити знову. Він так багато працював над собою, щоб бути тверезим, що вирішив не посилювати ситуацію, і заздалегідь сам ліг в клініку", - повідомив інсайдер.

У клініці Колін буде займатися йогою, китайською гімнастикою, медитацією, верховою їздою, а також пройде курс акупунктури.

Зауважимо, що більше 10 років тому у актора були серйозні проблеми з наркотиками. У 2005 році актор звернувся за допомогою до фахівців реабілітаційної клініки і повністю вилікувався.

Профілактичне лікування обійдеться акторові недешево - доба перебування в цій клініці коштує більше тисячі доларів.

Нагадаємо, що нещодавно стало відомо, що зірка серіалу "Район Мелроуз" Гізер Локлір також проходить лікування від наркотичної залежності у реабілітаційному центрі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції