Колишній та нинішній чоловіки Олени Мозгової товаришують і допомагають один одному

Дата публікації
Перегляди
7850
Колишній та нинішній чоловіки Олени Мозгової товаришують і допомагають один одному

Мозгова та Ткаченко відпочивають на Пелопоннесі

Володимир Ткаченко та Олена Мозгова відпочивають у Греції і розповідають про особисте.

Продюсерка Олена Мозгова та її коханий – співак Володимир Ткаченко – відпочивають у Греції на острові Пелопоннес, де для туристів з усього світу виступають українські зірки, йдеться у ТСН.Особливе.

На батьківщину античних богів вони приїхали і працювати - виступати на фестивалі Днів української культури в Греції, і відпочивати. Але море було холодним, тому Олена за тиждень від водних процедур відмовилася. Володимир сам ніжився на сонечку і плавав із друзями в басейні.

Закохані кажуть - це лише третя їхня спільна закордонна подорож. Враження - це єдине, чим ділиться пара. Про особисте - воліють не говорити. А про спільних дітей - віджартовуються.

Володимир зараз працює над власним альбомом. Одну з найкращих пісень йому написала колишня фанатка Олександра Пономарьова. Олена, каже, сама її відшукала ще колись, для Сашка. Тому зараз до Володі - не ревнує. Володимир же зізнається, з колишнім своєї коханої подружився і вони навіть допомагають одне одному.

"Я дивлюся - фіговий настрій у нього. Я кажу - горілочки? І яєшенки? Ні нормально! Дуже добре спілкуємось! Нещодавно такий казус був! Він мені допоміг. Я поїхав на концерт в Запоріжжя. Збирався вранці хутко, тому що ввечері сказали, що їдемо, і я на столі забув туфлі концертні. А я поїхав у кросівках, туфель у мене не було. І Саша виділив зі свого гардеробу мені туфлі. Врятував мене просто!" - розповів Ткаченко.

Кореспондент ТСН.Особливе Ганна Бока

Чоловіки Олени Мозгової товаришують і навіть обмінюються взуттям

Чоловіки Олени Мозгової товаришують і навіть обмінюються взуттям
Наступна публікація