Колишня Алекса Родрігеса розповіла, як він зраджує Дженніфер Лопес

Дівчина вважає, що співачка не приваблює Алекса сексуально.

Американська поп-зірка Дженніфер Лопес вже більше трьох місяців щаслива у стосунках із знаменитим бейсболістом Алексом Родрігесом.

Проте колишня спортсмена Лорен Хантер стверджує, що Родрігес зраджує співачку і періодично списується з Лорен та кличе її на побачення.

Хантер зробила висновок, що Джей Ло не приваблює Алекса сексуально.

"Я не думаю, що вона привертає його в сексуальному плані. У ліжку з Джей Ло він, можливо, уявляє мене. Вона ідіотка, якщо думає, що він буде їй вірний!" - заявила журналістам Хантер, пише DailyMail.

Коханка бойфренда Джей Ло
Екс-коханка Алекса Родрігеса Лорен Хантер

Окрім того Лорен розповіла, що коли запитала Алекса про серйозність його стосунків з Лопес, той у відповідь засміявся та покликав провести разом ніч:

"Я сумую за тобою, здзвонимося сьогодні вночі по Face time?" - цитує екс-коханця Хантер.

Те, що відбувалося, між Лорен Хантер та Алексом Родрігесом важко назвати стосунками. Вони протягом трьох років спілкувалися та іноді разом проводили ніч.

За словами Хантер, саме з нею Родрігес зрадив акторку Камерон Діас у 2011 році.

"Я переспала з ним, після чого він поїхав на MTV Awards з Камерон", - додала Хантер.

Як з'ясувалося, у 2014 році Хантер та Родрігес намагалися зустрічатися. Проте не надто вийшло і Лорен почала шантажувати коханця. Вона вимагала від нього 600 тисяч доларів за те, щоб його повідомлення до неї інтимного характеру не потрапили до преси.

Однак Алекс відмовився виплачувати значну суму і пригрозив судовою розправою.

Зауважимо, що Алекс Родрігес має славу ще того дамського улесника. На рахунку бейсболіста численні романи. Свого часу Родрігес зустрічався з Кейт Хадсон, Камерон Діас, Мадонною і навіть Ганною Войжітскі, екс-дружиною засновника Google Сергія Бріна.

Проте джерела, близькі до Дженніфер, стверджують, що Лопес про славу нового бойфренда знає, проте не надає цьому занадто багато уваги.

Залиште свій коментар