Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колишня дівчина екс-соліста Quest Pistols звинуватила його у численних побиттях

Микиту Горюка та Катерину Дудареву пов'язував дев'ятимісячний роман.

До редакції сайту ТСН.ua потрапили світлини колишньої обраниці екс- учасника колективу Quest Pistols, а нині -  гурту "АГОНЬ" Микити Горюка, на яких вона зображена із синцями.

Катерина Дударева стверджує, що протягом їхніх стосунків хлопець неодноразово підіймав на неї руку.

Дівчина розповіла ТСН.ua про перебіг її роману із Микитою: пара дев'ять місяців була разом, Катя навіть проживала у квартирі артиста.

Побита дівчина екс-соліста Quest Pistols _3
ТСН.ua
Катерина Дударева надала ТСН.ua фотодокази побиття

Втім, два місяці тому молоді люди розірвали свої стосунки. Причиною такого рішення, зі слів дівчини, стали численні побиття Микитою Каті.

"Я зустрічалася і жила з Микитою Горюком, колишнім учасником Quest Pistols, а тепер гурту "АГОНЬ". Ми зустрічалися дев'ять місяців, жили разом (я у нього) і він двічі поламав мені ребра. Вперше я списала це на алкоголь, але потім він душив мене зі словами: "Ти швидше здохнеш, ніж підеш". Я не бажаю якоїсь "слави", але я довго мовчала і він може продовжувати так вчиняти і надалі", - поділилася вона із нашим сайтом, додавши, що виїхала із квартири співака два місяці тому.

Побита дівчина екс-соліста Quest Pistols _2
ТСН.ua
Катерина Дударева надала ТСН.ua фотодокази побиття

Колишня кохана Горюка зауважує, що з боку хлопця були спроби залагодити конфлікт та примиритися, та й сама вона хотіла лишитися друзями, втім не змогла. Як стверджує Катя, саме тому вона не виносила ситуацію на загал одразу.

"Я побачила його фото з дівчиною, не те щоб я їй симпатизувала, але насправді не хотілося б повторення", - пояснює Дударева.

Соліст Quest Pistols із колишньою дівчиною_4
facebook.com/kate.mcrobbie
Микита Горюк та Катерина Дударева зустрічалися дев`ять місяців

Катерина розповіла нашому сайту, що екс-коханий підіймав на неї руку двічі: напередодні цьогорічного Міжнародного Дня жінок, восьмого березня, та після повернення зі знімань кліпу.

Побита дівчина екс-соліста Quest Pistols _1
ТСН.ua
Рентген Катерини зі зламаним ребром

"Вперше він побив мене напередодні Восьмого березня, після чого поїхав на концерт, з якого повернувся п'яним та заснув. Тоді вже проявилася гематома, він сказав, що більше не буде мене бити. Втім я все ж таки з'їхала. Протягом місяця ми жили окремо, потім я списала все на неадекватність і врешті повернулася. Все повторилося після знімань кліпу "Каждый за себя": поліція, порізані вени, ніж біля горла, зламані ребра. Одразу після того, як прийти до тями, мене забрала дружина його товариша по гурту і я остаточно пішла від нього", - зізналася екс-кохана Микити.

Соліст Quest Pistols із колишньою дівчиною_2
facebook.com/kate.mcrobbie
Дівчина лишина на сторінці фото із екс-коханим

Втім, документів, які б підтвердили приїзд  правоохоронців до квартири Горюка у Катерини немає. Дівчина зазначила, що поліцію тоді викликали сусіди, оскільки вона "билася об підлогу із криками "припини"".

"Я не хотіла нічого. І сказала їм, що все гаразд, мовляв Микита перебрав із алкоголем і сусіди поспішили із викликом поліції. По суті, крім фото та історії у мене нічого немає", - підсумувала Катя, підкресливши, що не висуває ніяких претензій на адресу екс-коханого.

Соліст Quest Pistols із колишньою дівчиною_1
facebook.com/kate.mcrobbie
Катерина планувала залишитися із Микитою друзями

На сторінці Катерини Дударевої у соцмережі досі лишилися романтичні фото із солістом колективу "АГОНЬ" із характерними дописами, але у коментарях до них дівчина наголошує, що вони вже не пара.

У Микити Горюка сайту ТСН.ua зауважили, що стосовно цієї ситуації офіційних коментарів не даватимуть. Проте факт правдивості роману пари підтвердили.

Залиште свій коментар

Вибір редакції