Колишня Мериліна Менсона звинуватила його у зґвалтуванні та жорстоких знущаннях

Колишня Мериліна Менсона звинуватила його у зґвалтуванні та жорстоких знущаннях

Getty Images

Модель Ешлі Морган приголомшила подробицями стосунків з музикантом.

Секс-скандал навколо рок-музиканта Мериліна Менсона кожного тижня набирає обертів.

Так після того, як проти нього подала позов британська акторка Есме Б'янко, про домагання з його сторони повідомила його колишня дівчина, модель Ешлі Морган.

Так, 36-річна жінка у інтерв'ю виданню People,  зізналася в тому, що під час їхніх дворічних стосунків, він наносив їй ножові поранення і замикав в скляній кімнаті. 

За словами дівчини, вони з епатажним артистом познайомилися 2010 року, одразу відчувши з ним глибокий зв'язок. Але буквально через кілька місяців артист почав знущатися над нею.

Як розповіла Ешлі, Мерилін зв'язував їй руки і ґвалтував її, відмовляючись називати свої вчинки насильством. При цьому під час одного з таких актів Менсон, будучи в стані наркотичного сп'яніння, зламав їй ніс.

Також Морган розповіла, що артист вирізав ножем на її стегні свої ініціали і не менше сотні разів утримував її без їжі і води в скляному кубі.

Дівчина зазначила, що кілька разів намагалася розірвати стосунки з музикантом, проте була емоційно залежною від нього. Розійтися парі вдалося тільки 2013 року.  

Я не жертва, а та що вижила! Я хочу, щоб всі люди знали, хто він такий. Мої одкровення варті того, щоб більше жодна жінка не постраждала

зауважила Ешлі

Проте представники Менсона, вважають свідчення моделі брехнею і заявляють, що вони зустрічалися не більше тижня.

Нагадаємо, скандал навколо Мериліна Менсона почався після того, як його екснаречена, заявила, що він декілька років ображав та знущався з неї. Згодом співачка Фібі Бріджерс розповіла про "кімнату для зґвалтувань" в будинку Менсона.

Загалом про фізичне і психологічне насильство з боку виконавця розповіли вже більше десятка жінок. Однак, сам музикант стверджує, що такі заяви  про насильство — це "жахливе спотворення реальності". Зірка найняв цілодобову охорону після звинувачень в насильстві. 

Наступна публікація