Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колишня "татушка" Юлія Волкова поборола рак щитоподібної залози

Артистка втратила голос після видалення пухлини.

Екс-солістка провокаційного дівочого дуету "Тату" Юлія Волкова, яка заперечила факт свого заміжжя, відверто розповіла про страшну онкохворобу.

Зірка стала гостею програми Оксани Пушкіної під назвою "Зеркало для героя" та вперше поділилася подробицями непростої боротьби з раком.

"Я йду здаю аналізи. Приходжу за відповіддю, і це підтверджується. Напевно, мені тоді не хотілося щось комусь говорити про це. Тому що, ну, люди різні, і по-різному до цього поставилися б. Хтось радів би, що нарешті з нею це сталося! Типу все, давай вже вдома посидь. Досить тобі бути відомою, а то занадто ти розійшлася, крилами змахнула", - зауважила Юлія про свою реакцію на сумну звістку.

Артистка наразі знімає кліпи, зокрема із Аланом Бадоєвим, виступає з концертами та займається спортом, однак одразу після операції їй було дуже непросто.

"Після того, як пройшла операція, я повинна була відкрити очі і почати розмовляти. Але цього не сталося. Я шепотіла", - зазначила Волкова, яка на тривалий час втратила голос.

Для відновлення голосу їй довелося перенести дві операції в Німеччині і одну в Сеулі. Лише після складного відновлення та лікування вона змогла заговорити.

Залиште свій коментар

Вибір редакції