Колишня Тома Круза вийде заміж за зірку фільму "Джанго звільнений" - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кеті Голмс хоче влаштувати зимове весілля у Парижі.

У західних ЗМІ з'явилися новини про підготовку весілля Кеті Голмс, яка після важкого розлучення з голлівудським актором Томом Крузом не сильно поширювалася про особисте життя.

Утім, 39-річній актрисі не вдалося приховати свій роман з 50-річним актором Джеймі Фоксом. Тепер таблоїди запевняють, що після кількох років стосунків пара зважилася на шлюб.

Наближене до закоханих джерело повідомляє, що пара готується до весілля в столиці Франції, повідомляє Radar Online.

"Париж – це місто, де вони вирішили оформити свої стосунки після кількох років поневірянь", – повідомив анонім.

Кеті Холмс та Джеймі Фокс
Кеті з Джеймі Фоксом

Інсайдер розповів, що актори зустрічаються з 2013 року і Кеті давно хоче вийти заміж. "Вона ясно дала зрозуміти, де вона хоче вийти заміж і коли. Вона хоче зимове весілля у Парижі", – додало джерело.

Цікаво, що колишній і майбутній чоловіки Голмс зіграли разом у трилері 2003 року "Співучасник". За роль у цій картині Фокс був номінований на "Оскар".

ВідеоАктори Кеті Холмс та Джеймі Фокс підтвердили свій роман після чотирьох років таємних стосунків

Нагадаємо, що екс-чоловік Кеті Том Круз є відкритим послідовником релігійного руху "Церква саєнтології". Згідно з даними інсайдера, до весілля актриса підписала договір, де сказано, що у разі розлучення Голмс не може висловлюватися погано про секту, бо втратить опіку над спільною з Крузом дочкою Сурі. Зазначимо, що своєю чергою Том не особливо горить бажанням бачитися з дитиною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції