Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колишню дружину Деппа Ембер Херд порівняли з рабовласницею та звинуватили у расизмі

Акторка опублікувала досить неоднозначний пост щодо мігрантів.

Голлівудська акторка Ембер Херд, яку нещодавно заскочили на побаченні з колишнім бойфрендом Гайді Клум, опинилася в центрі нового скандалу, пов’язаного з мігрантами.

Днями в своєму Тwitter зірка опублікувала досить неоднозначний пост про контрольно-пропускний пункт у Голлівуді, який користувачі визнали расистським.

"Просто чула, що в Голлівуді є контрольно-пропускний пункт, розташований за декілька кварталах від того місця, де я живу. Якщо ви тут живете, краще підвозьте своїх хатніх робітниць, нянь і озеленювачів до будинку ввечері", - порадила акторка своїм сусідам.

У відповідь акторка отримала низку негативних відгуків, серед яких були звинувачення у расизмі, порівняння з рабовласником початку 19 століття, а також заяви, що вона належить до еліти і поняття не має про реальні масштаби проблеми, повідомляє US Weekly.

"Повинні тільки домогосподарки, озеленювачі і няні турбуватися? На цю роботу тільки нелегальних мігрантів наймають?", "Ви схожі на жителя півдня 1800-х років, який попереджає всіх інших багатих рабовласників"," Щоб ви знали, поліція весь час перевіряє вуличні контрольно-пропускні пункти. Нічого нового в цьому немає, але в вашому закритому суспільстві про це явно не чули", - писали користувачі.

Після цього Ембер поспішила видалити пост. Вона не стала писати слова вибачення, але як виправдання написала новий пост, опублікувавши чорно-біле фото дівчинки в футболці з написом "Місце народження: Земля, раса: людина, політичні переконання: свобода, релігія: любов".

Нагадаємо, нещодавно Ембер Херд побувала у таборі сирійських біженців, тому ймовірно вона не хотіла когось образити або зачепити.

Залиште свій коментар

Вибір редакції