Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тренери поділилися думками стосовно прийдешнього ефіру.

Етап "сліпих прослуховувань" на головному вокальному проекті "Голос країни" завершився. Кожен з тренерів - Іван Дорн, Потап, Тіна Кароль і Святослав Вакарчук - сформував свою команду з 14 вокалістів.

Учасники активно готуються до наступного етапу - "вокальних боїв", у якому тренери розіб'ють їх на пари для виконання пісень у дуетах. Після виступу тільки один вокаліст із кожної пари зможе продовжити участь у "Голосі країни". Таким чином, кількість учасників одразу скоротиться вдвічі. У кожного тренера буде одна можливість "вкрасти" учасника, що залишає проект, і забрати його до своєї команди.

Відомо, що Святослав Вакарчук під час вибору учасників, особливе значення надавав енергетиці вокаліста і його щирості на сцені. Рок-музикант і лідер групи "Океан Ельзи" шукав "свою ноту" в кожному виступі:

"Моя команда - це команда з душею. Коли я вибирав собі учасника, мені було все одно, чисто він співає чи ні, правильно чи неправильно. Я шукав свою ноту, і коли знаходив - повертався".

Святослав зізнався, що під час вибору пісень на наступних етапах, він буде враховувати побажання учасників:

"Мені хочеться, щоб ми співали те, що, в першу чергу, хочуть самі учасники. Їх слово для мене дуже важливе. Але мені б хотілося давати більше зразків світової культури і привчати українського телеглядача до того, чим живе весь світ", - каже Святослав.

Команда Святослава Вакарчука

У команду жіночної Тіни Кароль увійшли учасники з сильним голосом і незвичайним тембром. Обираючи собі вокалістів, співачка багато уваги приділяла вокальним здібностям молодих виконавців.

"Я хочу, щоб у моїй команді всі відчули рівні умови і можливості, боролися за себе, відчуваючи повну підтримку від свого тренера, - ділиться Тіна. - Я буду формувати пари так, щоб це було справедливо і чесно. Я також прислухаюся до думки самих учасників, адже моє завдання - допомогти їм на творчому шляху".

Команда Тіни Кароль                                          

Потап у процесі відбору вокалістів керувався, перш за все, своїм досвідом професійного продюсера. У цьому сезоні він першим серед тренерів сформував свою команду.

"Для мене це найулюбленіша робота - формувати дуети, у мене це круто виходить, - ділиться Потап. - Моя команда - як коробка з олівцями, тому що всі учасники різнокольорові, різнопланові, не схожі на інших, дуже сильні, тому мені буде неймовірно складно з ними розлучатися".

Команда Потапа

Сучасний і творчий експериментатор Іван Дорн зібрав собі команду, яка цілком відповідає йому за духом.

"Моя команда - це команда різноманітності, фактурна команда, я б сказав, суперечлива команда. Настав наступний етап - бої, коли мені потрібно буде втратити сімох із чотирнадцяти, залишити рівно половину, це буде зробити дуже складно", - говорить Іван.

Команда Івана Дорна

У наступному етапі - "вокальних боях" - глядачі побачать, які пари сформують тренери, яку тактику застосує кожен із них і до яких хитрощів вони вдаватимуться, щоб показати своїх підопічних з найкращого боку.

Конкуренція, що зростає серед учасників, змушує вокалістів викладатися на повну, адже половині з них доведеться покинути проект етапу "вокальні бої".

Як проявлять себе вокалісти і які сюрпризи приготували тренери, формуючи дуети, телеглядачі дізнаються в першому випуску "вокальних боїв" вже цієї неділі, 10 квітня, о 21.00, на телеканалі "1+1".

Нагадаємо, "Голос країни-6" зібрав найкращі голоси чотирьох частин світу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції