Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комаров детально пояснив, чому вирішив піти із "Танців з зірками"

Дмитро покинув проект після сьомого ефіру.

Ведучий шоу "Світ навиворіт" Дмитро Комаров залишив проект "Танці з зірками" після сьомого ефіру.

При чому зробив це мандрівник за власним бажанням. Дмитро виступив із заявою під час шоу результатів та пояснив мотивацію свого вчинку.

Зараз зірка опублікував пост на своїй сторінці в соцмережі, докладно описавши цю тему. Спочатку Дмитро розповів, що за час шоу у нього накопичилося багато справ, тому до підсумків проекту він дістався тільки зараз.

"Найголовніше ми сказали у своєму прощальному слові. А тепер – трохи докладніше. Перше. Слова неймовірної подяки кожному, хто нас підтримував. У прямому ефірі я сказав, що вже сам факт того, що з моїми танцювальними талантами ми пройшли до чвертьфіналу танцювального шоу – доказ того, що якщо є любов і підтримка – не існує слова "неможливо". У будь-якій справі. Завдяки любові ми мали цілком реальні шанси пройти до фіналу. За всіма правилами – завдяки голосам глядачів. Але це було б нечесно. Так, шоу не зовсім про танці, а про людей та їхню трансформацію. Але зараз, у крайніх трьох ефірах, хочеться бачити винятково свято танцю", - підкреслив зірка "1+1".

Далі Дмитро подякував усім за колосальну підтримку вже після шоу. Комаров наголосив – його відхід не був спродюсованим.

Друзі, вибачте, що знайшов час написати тільки зараз. За час шоу накопичилося так багато справ, що тільки зараз добра...

Опубліковано Дмитро Комаровим 12 жовтня 2017 р.

"Друге. Я не встиг прочитати всі коментарі після шоу, але прочитав сотні. Дякую за слова підтримки! Але вважаю особливо важливим відповісти на нечисленні коментарі в стилі "це сценарій". Такі особливо "викликали усмішку". Друзі, це добровільне на 101% рішення. Повірте, якби існували сценарії "вильоту" - мене ні в якому разі не відпустили б з цього шоу. Кажу вам не як учасник, а як телевізійник і продюсер, як сценарист і журналіст. Якби я робив таке шоу – я був би щасливий, що учасник на зразок мене в ньому є, і радів би кожному його виходу в наступний тур. Тому що саме контраст, нестандартність і реальна непередбачуваність результату, врешті-решт конфлікт – це найцікавіше. Природньо, глядачі розділилися на два табори: за і проти мене. Усім було цікаво, чи перечепиться Комаров, впаде чи ні, чи затанцює, як продовжиться комунікація із суддями. Теж, до речі, абсолютно жива, не сценарна. Це реальне шоу, де дійсно дуже багато вирішують глядачі. Їхнє рішення часто вагоміше, ніж суддівське. Такі правила. Такий формат. Так у всьому світі. Тому, розуміючи, що так ми можемо дійти до фіналу, було прийнято рішення піти", - продовжує він.

Ведучий "Світу навиворіт" описав, чому оголосив про своє рішення вже після вердикту суддів.

"Причина проста: я телевізійник. І поважаю роботу своїх колег, які заради недільного прямого ефіру тиждень сплять по 4-5 годин на добу. Прямий ефір – це колосальна праця сотень людей. І фантастична відповідальність. Кожна помилка у прямому ефірі може стати фатальною", - підкреслює Комаров у своєму пості, вказавши, що відхід посеред ефіру "був би повною неповагою стосовно колег".

"Скажу відверто – для мене це був найбільш крутий і позитивний ефір. Емоційний.Оідразу після фінального свистка" до мене підійшли судді. Першим – Монатік. Потім ми обійнялися  і потиснули одне одном уруки з Ямою та Кухар. І домовилися, що все негативне назавжди залишаємо на цьому паркеті, а в житті – тільки позитив. Далі ми із Сашею ще годину фотографувалися з глядачами. Я почув стільки добрих слів, що світився від щастя", - згадує нині екс-учасник шоу.

За словами зірки, вже за традицією проекту, вся "танцювальна братія" вечеряла після півночі.

"Танці з зірками" сьомий прямий ефір_6
прес-служба каналу "1+1"
Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко

"Ткач разів 500 сказав дякую і трохи не плакав. Для нього це був особливий ефір. Чесно кажучи, я йому навіть по-доброму заздрив. Заздрив тій надемоційній миті зі щасливим фіналом, відчути яку хоча б раз в житті вдається не багатьом. Юра емоційно розповідав мені, що не одразу зрозумів, що сталося. Каже, був у іншій реальності, а все відбувалося наче не з ним. Шанс пережити такі сильні і настільки різні емоції за рекордно короткий час буває рідко. Таке залишається на все життя і потім вечорами з азартом розповідається онукам і правнукам. Те, що нас не вбиває – робить нас сильнішими. Закон джунглів", - пояснює він.

Дмитро стверджує: професіоналами не народжуються, а період навчання і помилок неминучий у будь-якій справі.

Комаров не виключає варіанту виникнення бажання станцювати вже для себе. Але це відбудеться, за його словами, експромтом.

"Коли – не знаю. Але зустрічав приклади, коли танцювати "для себе" починали після п'ятдесяти, і виходило. Пізно не буває", - переконаний мандрівник.

Під час своєї промови в ефірі Дмитро попросив усі гроші від голосів за їх пару перерахувати на благодійність. У своєму пості він не забув і про цей факт.

"Питання з грошима за смс на підтримку нашої пари, природно, вирішено. "1+1" займається благодійністю і підтримує мене у справах благодійності та з проектом #чашкакофе. Скоро повідомлю, кому передали гроші. Хочеться розповісти ще дуже багато. Але це буде вже не пост, а книга. Коли буде можливість – напишу", - пообіцяв екстремал, ще раз подякувавши за все.

До речі, після вчинку Комарова у "Танцях з зірками" Камалія написала пост зі словами захвату цим рішенням.

Нагадаємо, участь Дмитра Комарова у проекті "Танці з зірками" було яскравою і обговорюваною. Його критикували судді, але глядачі кожного разу висловлювали своїми голосами колосальну підтримку Дмитру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції