Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комаров і Кучеренко планують мінімум трьох дітей

Родина має бути великою, вважають молодята.

Подружжя телеведучих Дмитра Комарова та Олександри Кучеренко повернулося з першої сімейної подорожі. Закохані розповіли про те, як вчаться жити разом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дмитро та Олександра вже мріють про велику родину: "Щоби дітей було мінімум троє, тому що це, мабуть, правильно – це допомагає світовій демографії. Дійсно хочеться, щоб наша сім’я була великою, тим більше, щоб вона була красивою, розумною і сміливою".

ВідеоКомаров та Кучеренко розповіли про подружнє життя і спільні мрії

Пара їздила святкувати День народження Дмитра до Німеччини. Там дівчина влаштувала чоловікові сюрприз - вечерю на телевежі та політ на повітряній кулі. Закохані дали інтерв’ю ТСН - розповіли про доленосне знайомство на конкурсі "Міс Україна-2016", де Олександра перемогла, а Дмитро був членом журі.    

Комаров та Кучеренко розповіли про подружнє життя і спільні мрії

Вони із захватом згадують свою першу сімейну подорож – напередодні пара повернулася з Німеччини, де святкувала день народження Дмитра. "Дружина мені подарувала вечерю на телевишці в Берліні на висоті 207 метрів. Подарунок номер два – політ на найбільшій повітряній кулі в Німеччині", - розповів відомий мандрівник. "Діма ж у нас пілот. Він дуже любить висоту. І мені хотілось, щоб все в його житті було на висоті", - пояснила його дружина.

Молодята почали жити разом лише після весілля: "Вчимося жити разом, підбираємо модель, котра нам була б зручною". Вінчалися вони в Єрусалимі, поруч були тільки рідні. Ведучий запевняє, що одруження не вплине на його проект "Світ навиворіт". Це підтверджує і Олександра: "Я дійсно поважаю те, що він робить, і завжди готова з розумінням ставитися до його роботи". Зараз подружжя збирається в ще одну подорож – до Одеси, де Комаров проведе творчий вечір найближчої неділі.

Як повідомлялося, 15 червня Комаров приголомшив шанувальниць новиною про своє одруження. Телемандрівник пов'язав себе путами шлюбу з партнеркою з "Танців з зірками", володаркою титулу "Міс Україна 2016" Олександрою Кучеренко.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар

Вибір редакції