Комаров пригадав, як чатував на зірок із фотоапаратом на початку журналістської кар'єри

Певний період часу Дмитро був папараці.

Сьогодні екстремал Дмитро Комаров, який підкорює небезпечні вершини та є автором успішного проекту "Світ навиворіт", має власних прихильників та вже не може спокійно гуляти Хрещатиком без уваги перехожих.

А на початку свого журналістського шляху сам із фотокамерою ловив знаменитостей для вдалого кадру.

Мандрівник поділився спогадами із професійного життя із виданням "ИМХО".

Комаров 2_4
прес-служба каналу "1+1"

"Найбільш кайфовим періодом вважаю роботу в "Известиях в Украине". І час роботи спеціальним кореспондентом в кращих виданнях країни, це було дуже яскраво. А починалася моя кар'єра, в принципі, з видань, які писали про життя зірок. Це теж було досить цікаво, тому що всі найцікавіші особистості світу, які приїжджали в Україну, не проходили повз мене. Приїжджає Стінг - ми чатуємо на нього під під'їздом. Приїжджає Тайсон - ми за ним ганяємося по всьому місту, охорона нас відсікає, а ми повинні зробити кадр потрібний, це було дуже цікаво, це був нескінченний кураж", - розповів Дмитро.

Більше того, працювати майбутній мандрівник став ще будучи неповнолітнім хлопцем.

Комаров 2_3
прес-служба каналу "1+1"

Крім того, серед захоплень юного Комарова було та залишається усе, що пов'язане із автомобілями.

"Відчував на собі професії різні. Як зараз пам'ятаю, у мене був репортаж "Записки таксиста". Я взяв свою машину і тиждень працював "граком". До роботи і після просто "таксував". І багато спілкувався. Один раз мені мало не вибили зуби під час нічних "грачуванням", тому що це робота небезпечна. І я всі ці історії записував і потім видав величезний репортаж про те, як живе таксист- "грач". Потім я автомобільної журналістикою займався, робив тест-драйви професійні. Я більше ста машин, напевно, за життя протестував. Але це було в додаток до основної роботи. Тобто я брав машину на десять днів у дилера і просто їздив, возив її до спортсменам гонщикам, ми її тестували на трасі і спортивному майданчику. І потім я видавав тест-драйв. Я автомобіліст, тому цей напрямок теж було приємно", - наголосив він.

Комаров 2_2
прес-служба каналу "1+1"

Ще не досягнувши 18-річчя Дмитро спробував себе в абсолютно різних "чоловічих" жанрах журналістики.

"Різношерсті теми були. Літаки, екстрим, розслідування. Я вибирав ті штуки, в яких хотів розібратися, і про ці явища і речі писав. Прикладів багато можна навести. В принципі, з цього і почалася моя діяльність, коли мені було 17 років, я став неповнолітнім редактором шпальти "Чоловік" в "Теленеделе", і мені дали рубрику, де писалося теж про чоловічі штучки - каякінг, парашути, дайвінг, мобільні телефони, - 2000-й рік, вони тільки-тільки з'явилися, - якісь фішки, GPS-и, екстрим-пробіги. Загалом, все такі чоловічі теми, я теж їх описував. Це було дуже захопливо. Набираючи матеріал для цих тем, я познайомився з масою людей, які цим займаються усiм, і спробував на собі абсолютно все - від банджі-джампінгу до стрибків з парашутом. Для 17-річного пацана це було дуже круто.

 

Комаров 2_1
прес-служба каналу "1+1"

Чому я зробив вибір на користь телевізійної діяльності - тому що мені стало тісно в газеті. У газеті у мене є тільки текст і фотографія. Все це дозволяє передати емоції, але не настільки об'ємно і масштабно, як дозволяє телебачення. Тому у мене не залишалося вибору - мені потрібно було йти на телебачення", - зізнався мандрівник.

Крім того, під час спілкування із журналістами екстремал пригадав, як його статтю опублікували вперше.

Нагадаємо, Дмитро Комаров зізнався, чи є у нього наразі кохана дівчина.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: