Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комаров про небезпеку у новій експедиції: Вождя одного племені з’їв ягуар

Телемандрівник поділився, з чого розпочалася його підготовка до нової подорожі.

Ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров, який вирушив з новою експедицією до Бразилії та Амазонії, розповів про підготовку до подорожі.

Сьогодні вранці телемандрівник вийшов у прямий ефір разом з шоу "Сніданок з 1+1". Щоправда, коли у Києві була шоста ранку, у Дмитра, який перебував у бразильському місті Манаус, на годиннику була 23:40.

Комаров розповів, з чого вони разом з оператором Олександром Дмитрієвим розпочали підготовку до нової експедиції.

"Ми отримуємо дозвіл поліції, в армії частково для деяких регіонів, отримуємо дозвіл у місцевій державній організації, яка відповідає за племена. А тут найбільша кількість диких племен, багато з яких не контактні, тобто вони ніколи не виходили на зв’язок з людьми. Зараз ми займаємося адміністративною роботою", - повідомив Комаров.

 

Амазонка сейчас

Публикация от Дмитрий Комаров. Мир наизнанку (@komarovmir)

Ведучий поділився, що завтра в обід їхня група вилітає на кордон Колумбії та Венесуели, де розпочне перші знімання у племенах.

"Ми літатимемо на літаках над племенами, ми шукатимемо дійсно не контактні племена, спробуємо стати першими людьми, які вийдуть на контакт. Я не можу гарантувати результат, але у нас вже дуже великий план складений і ми намагатимемося зробити неможливе", - пообіцяв відомий мандрівник.

ВідеоЯк відбувається підготовка "Світу навиворіт" до експедиції в Бразилії - пряме включення

І зараз ми переносимося у місто Манаус, Бразилія. Між нами 10 324 кілометри і мінус 7 годин. Там перебуває наш колега, невтомний мандрівник і ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров.

Як відбувається підготовка "Світу навиворіт" до експедиції в Бразилії - пряме включення

Комаров зізнався, що поки вони не потрапляли в екстремальні ситуації, проте зауважив, що Бразилія досить небезпечна країна

"Бразилія сама собою країна екстремальна, особливо міста. Зараз ми перебуваємо у центрі Манауса, все одно подалі стоять наш водій і наш гід. Вони стежать за нами, бо тут розповсюджена, приміром, історія. Буквально тиждень тому турист з Європи у цьому місті йшов, до нього підійшли з двох боків, вдарили ножами і забрали планшет. Тут достатньо небезпечно", - наголосив Комаров.

Також ведучий додав, що не знає точно, скільки пробуде у Бразилії.

"Не можу передбачити цього, бо ми не можемо спрогнозувати нічого. Ми плануємо пробути півтора, два місяця в Амазонії, а потім пересуватися вже до цивілізованої Бразилії", - припустив Дмитро.

Разом з тим Комаров зізнався, яка небезпека може на них з групою чатувати під час експедиції.

"Передусім це дика природа. От зараз ми не можемо потрапити до одного племені, бо там траур – вождя з’їв ягуар. У нас була вже домовленість поїхати до цього племені, але через те, що ягуар напав і вбив їхнього вождя, ми не можемо туди потрапити. Тут також є багато проблем. Приміром, племена протестують проти того, щоб вирубувалися ліси, протестують, щоб цими лісами проходив наркотрафік. З Болівії, з Колумбії везуть наркотики. Багато цікавих тем. Якщо говорити, що українці знають про Бразилію? Це передусім карнавал у Ріо-де-Жанейро. Ми спеціально на нього не поїхали і покажемо вам зовсім інший карнавал, який ми вже встигли відзняти тут, у Амазонії. Він за своїми масштабами може, навіть перевершує карнавал у Ріо-де-Жанейро. А те, які там фігури розміром з 9-поверхові будинки, своїми руками роблять мешканці племен, це приголомшує уяву", - розповів Дмитро.

Ведучий зазначив, що під час експедиції його супроводжуватимуть гіди і представники державних організацій.

"Завжди йдуть озброєні люди попереду групи і позаду на той випадок, якщо з'являються ягуари. Це найбільша небезпека. Тому без зброї у серйозні експедиції джунглями не ходять", – зауважив мандрівник.

Нагадаємо, що тиждень тому Дмитро Комаров показав, як вилетів бізнес-класом у нову експедицію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції