Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комаров у новому сезоні "Світу навиворіт" покаже дике плем’я та приєднається до священного обряду

Сьогодні глядачі побачать одразу два випуски десятого сезону екстремального тревел-шоу.

Сьогодні о 21:45 глядачі каналу "1+1" побачать одразу два випуски десятого ювілейного сезону екстремального тревел-шоу "Світ навиворіт" з Дмитром Комаровим, який знімали у Бразилії, країні контрастів, у якій тісно поєдналися різні світи: первісне життя диких племен і цивілізація.

Не знайшовши минулого разу в диких джунглях безконтактне плем’я, Дмитро відвідає відомого бразильського дослідника Хосе Карлоса Мереліса, який першим натрапив на них і ледь не загинув під час цієї зустрічі.

Світ навиворіт, Комаров_6
прес-служба каналу "1+1"

Учений запропонував телеведучому зустрітися з плем’ям під назвою Шанінауа, яке вижило і зуміло досьогодні зберегти свою культуру та живе за традиціями предків. Шанінауа й досі практикує давні небезпечні ритуали. В найкращих традиціях "Світу навиворіт" Дмитро Комаров спробував на собі два з них.

В ритуалі рапе телеведучий змушений був вдихнути в себе суміш із дикого табаку мапачо та різних лікарських трав, ефект від якого важко передбачити. Іншим небезпечним ритуалом стало введення живої, як ще кажуть індіанці "розумної", отрути жаби. 

Світ навиворіт, Комаров_4
прес-служба каналу "1+1"

У п’ятому випуску ведучий розповість про нащадків африканців, які живуть у Бразилії, і про їхню релігію, що й досі існує в культах умбанада і кандомбле. Дмитро побуває на справжньому спіритичному сеансі медіумів неподалік від Ріо-де-Женейро. Приєднавшись до священного обряду, ведучий відвідав кладовище африканських рабів, якому більше 300 років, а також храм афро-бразильської релігії.

Світ навиворіт, Комаров_5
прес-служба каналу "1+1"

Дмитро також познайомить та покаже життя відомої акторки Луселії Сантуш, яка нещодавно розповіла, заради чого могла б знятися оголеною.

Світ навиворіт, Комаров_1
прес-служба каналу "1+1"

Усі подробиці їхньої зустрічі та цікаві історію про знімання популярного серіалу "Рабиня Ізаура", дивіться вже у сьогоднішньому випуску о 21:45 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції