Комік Кевін Гарт відмовився вести церемонію "Оскара" через власні гомофобські твіти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він не хоче привертати до себе зайвої уваги під час святкування.

Американський комік та актор Кевін Гарт вирішив відмовитися проводити церемонію вручення премії "Оскар" через те, що колись писав образливі твіти на адресу ЛГБТ-спільноти.

Про це він написав у своєму Twitter.

"Я вирішив відмовитися від проведення цьогорічного "Оскара" .... Це тому, що я не хочу бути відволікальним фактором у ніч, в яку будуть відзначати так багато дивовижних талановитих артистів", - заявив Гарт.

Він також попросив вибачення за свої образливі слова у минулому на адресу ЛГБТ-спільноти.

"Мені шкода, що я заподіяв людям біль. Я розвиваюся і хочу продовжувати це робити. Моя мета - об'єднувати людей, а не розділяти. Велика любов і вдячність Академії. Сподіваюся, ми зможемо зустрітися ще раз", - підкреслив комік.

Нагадаємо, 6 грудня стало відомо, що цьогорічну церемонію вручення престижної кінопремії "Оскар" проведе американський актор та комік Кевін Гарт. За його словами, провести церемонію "Оскар" було в його списку цілей вже давно.

Відео Фільм Сергія Лозниці "Донбас" побореться за премію "Оскар"

Стрічку режисера Сергія Лозниці обрав Національний оскарівський комітет. Це трагікомедія про життя людей на окупованих територіях Донбасу. На кінофестивалі в Каннах фільм здобув нагороду за кращу режисуру у секції "Особливий погляд", а сьогодні потрапляє на кіноекрани в Німеччині. 

Фільм Сергія Лозниці "Донбас" побореться за премію "Оскар"

Залиште свій коментар

Вибір редакції