"Коммунисты России" вимагають у суді грошей через "українську" Кубань на "Євробаченні"

Представники політичної партії звернулися до Європейського Суду з прав людини.

Підбірка відео із виступами цьогорічних конкурсантів "Євробачення", яка виявилася неофіційною роботою прихильниці конкурсу, надзвичайно обурила представників партії "Коммунисты России".

Через "подаровану" Україні Кубань у ролику комуністи звернулися до Європейського суду з прав людини з метою виплати компенсації жителям регіону.

На думку "Коммунистов России" таке "приєднання" було не помилкою авторки-прихильниці конкурсу, а добре спланованою провокацією, повідомляє "РИА Новости".

"Краснодарський крайком компанії "Коммунисты России" звернувся в Європейський суд з прав людини з вимогою про відшкодування моральної шкоди, завданої жителям благодатної Кубані організаторами пісенного конкурсу "Євробачення", - повідомляє прес-служба регіонального відділення комуністичної партії.

При цьому секретар краснодарського відділення партії Михайло Абрамян впевнений, що кожний житель Кубані має отримати по тисячі євро компенсації моральної шкоди. Крім того, комуністи вимагають припинити "провокації", інакше вони "будуть змушені домогтися припинення трансляції провокаційних акцій "Євробачення" на всій території Росії", - зазначається у їхньому листі.

Нагадаємо, організатори "Євробачення" прокоментували інцидент із забороною прапорів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: