Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Компанія Apple скасувала прем’єру фільму "Банкір" через секс-скандал

У центрі скандалу опинився син головного героя стрічки.

На фестивалі Американського інституту кіномистецтва 21 листопада планувався прем'єрний показ біографічного фільму Apple "Банкір".

Втім, компанія скасувала прем’єру. А все через секс-скандал, у центрі якого син головного героя фільму та співпродюсер картини.

Про це пише The Hollywood Reporter.

У головних ролях кінострічки зіграли Семюел Л. Джексон та Ентоні Макі. Кінострічка розповідає реальну історію темношкірого бізнесмена Бернарда Гаррета. Він в 1960-х роках найняв білого чоловіка для управління своїми фінансами, які зростають. Його син Бернард Гаррет-молодший виступив співпродюсером фільму. Втім, зведені сестри звинуватили його в сексуальних домаганнях.

Компанія Apple прокоментувала ситуацію так: "Ми придбали "Банкіра" на початку цього року, оскільки нас вразила захоплива та пізнавальна історія фільму про соціальні зміни і фінансову грамотність. Втім, минулого тижня нам стали відомі деякі проблеми, пов'язані з фільмом. Нам, разом з режисерами, потрібен деякий час, щоб розібратися в цих питаннях і визначити подальші кроки".

Тож, коли світ побачить біографічний фільм поки невідомо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції