Компанії Майкла Джексона звинувачують у махінаціях із сексуальним насильством над дітьми

Компанії Майкла Джексона звинувачують у махінаціях із сексуальним насильством над дітьми

Дата публікації
Перегляди
2070
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Компанії Майкла Джексона звинувачують у махінаціях із сексуальним насильством над дітьми

Вейд Робсон судиться із звукозаписуючими студіями покійного артиста.

Зірковий хореограф Уейд Робсон, який заявляв про сексуальні домагання від Майкла Джексона, стверджує що виконавець проводив "найбільш складні операції із сексуальним домаганням до дітей".

Чоловік висунув нові вимоги в зміненій скарзі, поданій щодо компаній артиста MJJ Productions і MJJ Ventures.

За словами Робсона, наближені люди до Джексона мали "подвійну мету" і систематично допомагали йому шукати дітей і спонукати їх відвідувати Ранчо Неверленд, пише New York Daily News.

До слова, там Джексон побудував розважальний парк відпочинку і відкрив приватний зоопарк. У цьому ж місці розташовувалася резиденція співака.

"Тонко завуальовані, наділені іншими цілями ці підприємства мали проводити операції жорстокого поводження з дітьми із сексуальним підтекстом", - заявляється у скарзі адвокатом Робсона, Вінсом Файнальді.

На думку позивачів, MJJ Productions і MJJ Ventures проводили "найбільш складні постачання та операції із дитячим сексуальним насильством, які тільки відомі світу".

Згідно зі скаргою, Робсон вперше зустрів Джексона, коли йому було п'ять років в Австралії після перемоги в конкурсі танців, що проводився компанією зірки.

Вейд Робсон висунув вимоги проти компанії Джексона / Фото: Getty Images

Потім він і його родина були запрошені залишитися на ранчо. За словами Вейда, він спав разом із Джексоном окремо від своєї сім'ї.

Хореограф наголошує, що домагання від зірки завершилися, коли хлопчик досягнув статевого дозрівання. Саме тоді, каже Робсон, він перестав "цікавити Джексона у сексуальному плані".

Адвокат чоловіка переконаний, що знане ранчо Неверленд було не чим іншим, як "добре організованою пасткою".

"Він був спеціально збудований, щоб приваблювати дітей, де б він міг за ними доглядати та вирішувати над ким вчиняти сексуальне насильство", - наголошує адвокат.

До слова, у 2005-му році Джексона виправдали від усіх 14 звинувачень сексуального характеру проти нього. Але Робсон у 2013-му році подав на артиста до суду через нібито "розбещення його протягом семи років". Тоді хореограф претендував на компенсацію із спадку артиста, але суд визначив неможливість задоволення цих вимог, оскільки Робсон занадто довго не подавав позов.

Нагадаємо, лікар Майкла Джексона шокував інформацією, що зірку зґвалтував власний батько.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2070
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація