Концерт до Дня Незалежності: Зіброва не включили у шоу, бо "він собі на умі"

Автор
Юлія КаспароваЮлія Каспарова
Дата публікації
Перегляди
55к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Концерт до Дня Незалежності: Зіброва не включили у шоу, бо "він собі на умі"

Фото: instagram.com/pavlo_zibrov

Народний артист розповів, чому його не покликали на концерт на стадіоні "Олімпійський".

Народний артист України Павло Зібров заявив, що його не запросили співати на концерті до Дня Незалежності на стадіоні "Олімпійський".

Співак неабияк образився та навіть назвав причину. За його словами, усе через минулорічний концерт на Софіївській площі, де він посварився із продюсером та режисером Сергієм Перманом. Про це Зібров розповів на пресконференції на фестивалі BezViz Festival 2021, передає "КП".

"За два тижні до концерту мені зателефонували і запросили. Ой, слава Богу, нормально, не забули. Балом то зараз править молодь. І запропонували мені пісню ONUKA - "Місто". Мені кажуть: "Ось Потап ж співатиме ваш" Хрещатик ". Я кажу: "Порівняли! "Хрещатик", який вже 30 років знають у всьому світі... Дайте мені щось, що люди знають і зможуть підспівать!". На що мені Сергій говорить: "Ви не розумієте. Це така задумка, щоб ви стали молодіжним, модним ", - пригадав співак.

Зібров зауважив, що нічого не має проти ONUKA. Втім, тоді заявив, що це не хітова пісня, яку він має заспівати перед мільйонами глядачів. У результаті, артист  виконав "Ха-ра-шо" Вєрки Сердючки і шматочок "Ніно" Олега Винника.

Цього року виконавця і зовсім не запросили на концерти з нагоди 30-річчя незалежності України.

"Питаю: "Сергію, ти не знаєш, хто робить День Незалежності на Майдані і в "Олімпійському"? Я хотів би взяти участь". Він каже: "Знаю, я генеральний продюсер. Але ось ми з режисером концерту, Катею Царик, подумали і вас не включили. Ви з характером, ви собі на умі, що не слухаєте режисерської задумки. Так що вибачте, не ображайтеся, ми вас не запрошуємо", – поділився Павло.

За словами зірки, він також мав співати у проєкті, де вшановуватимуть відомого композитора Юрія Рибчинського – кума Зіброва та автора його багатьох пісень. Втім, пісню Павла "Хрещатик" дали виконати Сергію Бабкіну. Зібров розповів, що зателефонував Бабкіну з проханням відмовитися від виступу.

"Сергію, тут етичне питання, я тебе дуже прошу - відмовся! Попроси, щоб дали тобі іншу пісню, Юрій Рибчинський написав багато класних". - "А ви?" - "А мене, народного артиста, мій" Хрещатик "співати в Києві не покликали", – зазначив виконавець.

Нагадаємо, на концерті до Дня Незалежності, крім Павла Зіброва не буде чимало популярних артистів. Деякі вже залучені в інших святкових подіях, а деякі просто не захотіли брати участь у заході.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
55к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація