Концерт до Дня Незалежності: засмучена Бужинська повідомила, що її пісні не включили до програми

Концерт до Дня Незалежності: засмучена Бужинська повідомила, що її пісні не включили до програми

Катерина Бужинська / Фото: instagram.com/buzhynska

Зірка 24 серпня поїде виступати до інших міст України.

Українська співачка Катерина Бужинська, яка нещодавно відсвяткувала 42-річчя, розповіла, чому не виступатиме на концерті до Дня Незалежності України, який відбудеться 24 серпня на НСК "Олімпійський".

Катерина повідомила, що її не вписали до святкової програми. Зірка також наголосила, що не розуміє, чому так сталося, адже  пісні артистки вже протягом багатьох років знають практично всі українці.

"Пісні "Як у нас на Україні", "Україна-вишиванка", "Діти за мир у всьому світі" - їх же співають протягом 10-15-20 років! У яке місто я б не приїхала, їх співають усі місцеві колективи художньої самодіяльності, їх знають всі", - прокоментувала виконавиця, пише kp.ua.

Також Бужинська повідомила, що три місяці тому писала режисерці концерту до Дня Незалежності Катерині Царик, щоб та внесла до святкової програми пісню "Україна – це ми". Однак, Катя відповіла, що програма вже сформована. Тому Бужинська 24 серпня поїде виступати з сольним концертом до інших міст України.

Зазначимо, на концерті до Дня Незалежності України не буде не лише Катерини Бужинської. Так, на святковому перформансі не зможуть виступити  "Бумбокс", "Антитіла", "Плач Єремії", "Друга ріка", Onuka та Katya Chilly.

Зазначимо, 24 серпня на НСК "Олімпійському" також не буде гурту Green Grey, їх виключили зі святкової програми. Організатори довго вели переговори про участь колективу, але запрошення довелося відкликати після публікації Муріком відеозвернення з критикою мовного закону.

Повʼязані теми:

Наступна публікація