Концерт Таїсії Повалій у Києві опинився під загрозою зриву – ЗМІ

Концерт Таїсії Повалій у Києві опинився під загрозою зриву – ЗМІ

Директор палацу "Україна" повідомив, що не були підписані необхідні документи.

Концерт співачки Таїсії Повалій, який має відбутися у Києві вперше за останні п'ять років, опинився під загрозою зриву.

За словами директора палацу "Україна" Романа Недзельського, де і планувався виступ артистки, необхідні документи менеджмент Повалій не оформив, а тому договір з дирекцією палацу не був підписаний.

"Менеджмент Таїсії Повалій не оформив весь пакет документів, тому договір з ними не був підписаний. Тому ми звернулися до відповідних органів для того, щоб припинити продаж квитків. Якби ми дійсно підписали договір, то концерт відбувся б", – прокоментував Недзельський, пише "КП в Україні".

Тим часом чоловік Таїсії Повалій, продюсер Ігор Ліхута заступився за дружину і заявив, що вона ніколи не виступала на території анексованого Криму.

"12 червня, на День Росії, нас запрошували виступити в Криму. Але ми відмовилися, розуміючи, що в Україні є закон щодо Криму. Нам не хотілося потім мати неприємності", - пояснив продюсер.

Водночас він пояснив, чому Повалій виступає в Росії.

"Чому мільйони громадян виїжджають працювати за кордон? Бо вдома для них не знаходиться роботи. Нам теж доводиться виїжджати за кордон, тому що нам не дають працювати в рідній країні. А люди думають, що Повалій живе в Москві і її звідти доведеться запрошувати", - прокоментував Ліхута.

Нагадаємо, що днями Таїсія Повалій емоційно заступилася за себе. Артистка зауважила, що "кримчан з Днем Росії не вітала" і "жодного закону України не порушувала".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів