Концерти під загрозою зриву. Як російські музиканти відреагували на обмеження в'їзду в Україну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Андрій Макаревич дав риторичну відповідь на запитання, чи приїде він на запланований у Києві концерт.

Обмеження на в'їзд до України чоловіків-росіян від 16 до 60 років поставило під загрозу чимало популярних концертів, йдеться у сюжеті "Сніданок з 1+1". Зокрема, російський рок-музикант Борис Гребенщиков вже оголосив про перенесення концертів його гурту "Акваріум", які мали відбутися в Україні у грудні, через "форс-мажор".

Цього року музиканту виповнилося 65. Саме ювілею Бориса Гребєнщикова присвячений тур музикантів Україною. Концертів чекали у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та Харкові. В останньому місті вже навіть викупили усі квитки на обидва концерти рок-гурту. 

Вік Бориса Гребєнщикова дозволяє йому перетинати російсько-український кордон, але під заборону потрапляють решта музикантів легендарного гурту, яким іще не виповнилося 60-ти. Тож, щоб уникнути непорозумінь на кордоні, Гребєнщиков вирішив відкласти турне Україною.

ВідеоКонцерти Бориса Гребєнщикова та Андрія Макаревича в Україні під загрозою зриву

 Росіянам заборонили в'їзд в Україну. Щоб уникнути непорозумінь на кордоні, Гребєнщиков вирішив відкласти турне Україною. Під загрозою концерт іще одного культового артиста Андрія Макаревича.

Концерти Бориса Гребєнщикова та Андрія Макаревича в Україні під загрозою зриву

Під загрозою концерт ще одного культового артиста Андрія Макаревича. Його виступ із джазовим проектом "Your five" анонсований на 22 грудня у Києві. І хоча сам артист теж не підпадає під обмеження, бо йому 64, у зоні ризику – уся його команда.

Чи відбудеться концерт Макаревича у Києві – офіційної відповіді ні від організаторів, ні від музикантів поки що немає. А от на запитання російських журналістів Андрій Макаревич відповів риторично:

"Або поїдемо, або не поїдемо. Одне з двох. Не знаю… Якщо пускають – значить, поїдемо. Якщо не пускають – значить не поїдемо. Ну про що тут говорити?" - каже Макаревич.

Іронічно прокоментував обмеження на в’їзд до України й лідер російського гурту "Ленінград" Сергій Шнуров. На своїй сторінці в Instagram артист написав, що приїде, коли йому виповниться 60. Хоча раніше заявляв, що до України найближчим часом не збирається, щоб не провокувати росіян.

Тим часом нові прикордонні табу вже сповна відчули на собі декілька російських артистів. Зокрема, до України не пустили зірку російського балету Андрія Меркур'єва. Він мав виступити на сцені Одеського театру опери та балету з власною постановкою.

Також до Одеси, але вже на іншу виставу не потрапив і 23-річний російський актор і танцівник Ільдар Тагіров. Через це в останній момент артиста довелося замінити українському дублеру.

За даними Держприкордонслужби, посилений контроль на в’їзд російських чоловіків триватиме в Україні до завершення воєнного стану.

Залиште свій коментар

Вибір редакції