Кондратюк показав, що окупанти зробили з селом на Херсонщині, де він провів дитинство

Кондратюк показав, що окупанти зробили з селом на Херсонщині, де він провів дитинство

Ігор Кондратюк / Фото: instagram.com/kondratiuk_official

Від початку повномасштабного вторгнення Херсонщина, де народився та виріс продюсер Ігор Кондратюк, опинилася під окупацією.

Шоумен з болем сприймає те, що окупанти роблять з його малою батьківщиною, зокрема з селом Заградівка, де Кондратюк провів своє дитинство.

Фото: скріншот з відео

Зокрема, ведучий показав відео, на якому видно, що окупанти зробили з рідним селом продюсера. До слова, навколо лише одні руїни. Будинки, у яких донедавна жили українці, нині повністю зруйновані та випалені. Довкола лежать снаряди російських окупантів.

Фото: скріншот з відео
Фото: скріншот з відео

"Це найкраще село України для мене - Заградівка на півночі Херсонщини. У якому я прожив до своїх майже шести років. У хаті діда по мамі - Федора Зінченка. У цьому селі могила моєї мами, бабусі, діда і багатьох найближчих родичів. Бажаю російським нацистам, щоб всі їхні "малі батьківщини" стали такими ж, як дідова Заградівка зараз! Саме існування путінської Росії зараз - це суцільна "мова ненависті"! Рашисти - покидьки планети", - емоційно висловився Ігор Кондратюк.

Фото: скріншот з відео

До слова, від рук російських окупантів постраждав ы будинок Кондратюка. Російський снаряд зруйнував кондиціонер, вибив вікна на стіні, пошкодив стіну будинку продюсера під Києвом. Утім, шоумен поки не поспішає його ремонтувати. Ігор Кондратюк пояснив, чому не відбудовує будинок.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація