Кондратюк про заборону виїзду за кордон для екс-підопічного: Кому потрібні нирки Козловського?

Продюсер представив власне бачення конфліктної ситуації з артистом.

Колишній продюсер Віталія Козловського, Ігор Кондратюк, пояснив, чому артисту заборонили виїзд з України на 83 роки, йдеться у "Світському житті".

Публічні люди вже протягом довгого часу ніяк не улагодять нашумілий конфлікт між собою.

На думку Кондратюка, виконавча служба не могла вчинити інакше.

"Є чотири чи п'ять, чотири, здається, виграні судів. І ці суди винесли рішення на користь правовласника, тобто, мене. Опонент нічого не зробив, щоб виконати ці рішення. І далі виконавча служба, яка є в цій країні і має дуже мало важелів впливу на того, хто програв ці суди, не може відібрати у нього квартиру, тому що її немає. Вона не може відібрати машину, тому що її в нього немає, вона не може забрати в нього кошти, тому що в нього на рахунках нулі. І ця служба вирішила, що треба заборонити виїзд. У цієї служби немає можливості більше нічого зробити. От і вся історія. У нас є ще можливість подати пять позовів, тому що Козловський продовжує співати те, що йому не можна співати і що він уже програв. Але що далі? Нирки Козловського? Вам потрібні нирки Козловського?", - поцікавився у Катерини Осадчої Ігор.

Натомість, співак неодноразово заявляв про свої наміри відстоювати власну позицію у тяганині, що триває вже чотири роки.

Нагадаємо, Віталій Козловський назвав заборону виїзду з України "кривавою помстою" Кондратюка.

ВідеоКондратюк про заборону виїзду за кордон для екс-підопічного: “Кому потрібні нирки Козловського?”

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: