Кореспонденту ТСН, який приструнив репортера з РФ на Євробаченні, влаштували теплу зустріч

Дмитра Фурдака зустріли у редакції, як героя.

Кореспондента Дмитра Фурдака, який пов'язав український прапор на мікрофон каналу "Росія", тепло зустріли у редакції ТСН. Колеги підготували для Дмитра кульки та квіти у кольорах українського прапора, розгорнули стяг, а також написали плакати з "обраними" цитатами журналіста, які він проголосив російському репортеру: "схаменіться", "покайтеся" та "не перечепіться".

Зустріч Фурдака_2
ТСН.ua

Зустріч Фурдака_1
ТСН.ua

Вітанням, радісним крикам та обіймам не було меж, а колега Дмитра Наталя Нагорна відтворила сцену спілкування російського та українського журналістів з Євробачення.

Зазначимо, що відео, на якому Дмитро Фурдак поставив на місце працівника пропагандистського каналу стало мегапопулярним у Мережі: на офіційній сторінці ТСН у Facebook ролик назбирав понад півмільйона переглядів, а публікація на сайті ТСН.ua – майже 200 тисяч, та понад 250 тисяч - на офіційному Youtube-каналі.

Кореспондента ТСН після спілкування з пропагандистом тепло зустріли у редакції

Кореспондента Дмитра Фурдака, який пов’язав український прапор на мікрофон каналу «Росія», тепло зустріли у редакції ТСН. Колеги підготували для Дмитра кульки та квіти у кольорах українського прапора, розгорнули стяг, а також написали плакати з «обраними» цитатами журналіста.

Відео з Євробачення:

Кореспондент ТСН поставив на місце російського журналіста на Євробаченні 2016

Дмитро Фурдак пов'язав український прапор на мікрофон телеканалу "Росія".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: