Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Королева Єлизавета ІІ заборонила говорити з нею про Гаррі та Меган - ЗМІ

Її Високість засмучена поведінкою герцогів.

Дружина принца Гаррі Меган, яка днями зворушливо привітала свого чоловіка з 35-річчям, наразі викликала на себе обурення королеви Єлизавети ІІ.

За повідомленням видання Тhe Sun, Її Високість заборонила заводити розмови про герцогів Сассекських у своїй присутності. Як повідомляють інсайдери, гостей шотландської резиденції Балморал, де наразі перебуває королева, заздалегідь попереджають, що для того, щоб розмова з нею минула гладко, не варто згадувати у ній про принца Гаррі та Меган. 

Причиною до таких дій  Єлизавети вважають одразу декілька причин.

По-перше, невдоволення королеви спровокувала нещодавня поїздка Маркл до США, коли вона залишила чоловіка з сином вдома, а сама вирушила підтримати свою близьку подругу тенісистку Серену Вільямс на її матчі.

По-друге, нещодавно подружжя відмовилося відвідати Єлизавету II, поки та перебувала в Шотландії. Як привід вони використали маленький вік для поїздок малюка Арчі. Тільки ось цей фактор не зупинив їх під час поїздки до Ніцци і на Ібіцу

Однак королівський інсайдер скептично поставився до того, що гості начебто отримають таке попередження.

"Я б поставив під сумнів достовірність цих повідомлень", - зазначив він.

Нагадаємо, не так давно Меган Маркл офіційно вийшла з декрету, щоб представити колекцію демократичного одягу, який створювала спільно з брендом Marks and Spencer.

Залиште свій коментар

Вибір редакції