Королівська родина розробила плани порятунку Меган Маркл після інтерв'ю її батька

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Томас Маркл своїми заявами врешті решт звернув на себе увагу.

Батько Меган Маркл Томас, який останнім часом все частіше роздавав інтерв’ю, у яких робив гучні заяви щодо спілкування з дочкою, врешті решт "звернув на себе увагу".

Проте не тільки Меган і усієї королівської родини, яким скоро урветься терпець.

Про це повідомляється у виданні DailyMail, та зазначається, що в справу готова втрутитися сама королева Єлизавета II.

"Якщо це триватиме, думаю, королева втрутиться і розбереться в тому, що відбувається", - заявив інсайдер близький до Кенсінгтонського палацу.

Також стало відомо, що у палаці відбулось кілька зустрічей, на яких обговорювалися можливі шляхи вирішення проблеми.

Перший передбачає те, що Меган сама зустрінеться з батьком і спробує про все з ним домовитися. Другий має на увазі те, що замість Меган це зробить посередник. Ну, а третій варіант для неї може виявитися найскладнішим, але в той же час найефективнішим - їй просто варто взагалі припинити з ним будь-яке спілкування в надії на те, що він зупиниться.

Меган ж, за словами інсайдера, "глибоко поранена" тим, що ситуація тільки погіршується.

Проте варто зазначити, що окрім чоловіка принца Гаррі, велику підтримку Меган надає Кейт Міддлтон, яка, незважаючи на зайнятість, знаходить час для своєї невістки і намагається бачитися з нею хоча б раз на тиждень.

Нагадаємо, Томас Маркл після того, як його дочка вийшла заміж за принца, став з задоволенням роздавати інтерв'ю різним таблоїдам та отримувати за це гроші. У останньому резонансному спілкуванні з журналістами Томас зазначив, що без нього Меган була би ніким.

Вибір редакції