Корольова після зради Тарзана наодинці гайнула жити до африканського племені

Дата публікації
Перегляди
7921
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Корольова після зради Тарзана наодинці гайнула жити до африканського племені

Фото: instagram.com/koroleva__star

Таким чином артистка вирішила очиститися від "важкого вантажу" 2020 року.

Співачка Наташа Корольова, чоловік якої Тарзан декілька місяців тому зізнався у зраді, дуже втомилася від розмов про невірність коханого.

Та й загалом, як і для більшості, для виконавиці 2020-й видався не надто гарним роком. Про це артистка розповіла у себе в Instagram. Аби розібратися у собі та розставити всі крапки над "і" Корольова наважилася на радикальний крок.

Співачка вирішила покинути все та наодинці гайнула до Африки, пожити разом з аборигенами.

Зізнання! Я вирішила провести експеримент - покинути все, і поїхати з Москви на острів. Одна, без всіх, без цивілізації - і пожити в племені аборигенів. Спробувати вижити в дикій природі, щоб обнулитися і очиститися від важкого вантажу 2020 року, щоб знайти нові сенси, знайти нові сили жити і любити це життя

зізналася артистка
Фото: instagram.com/koroleva__star

За словами Корольової, саме там, вдалині від звичного комфорту, вона знову відчуває, як стає собою – сильною та здатною на все.

Я дуже втомилася від 2020 року, який перевернув наші життя догори дном. Втомилася від сфабрикованих скандалів, зрад "друзів", помилок близьких. Цей рік жорстоко вдарив по мені і моїй родині. Він влаштував перевірку моїм стосункам з чоловіком, моїм вірі і силі духу

зізналася Наталія
Фото: instagram.com/koroleva__star

Тож, аби у пам'яті цей рік не запам'ятався негативом, Корольова наважилася на такий відчайдушний крок:

Я не хочу, щоб в моїй пам'яті цей рік запам'ятався негативом і пожирав мене безсонними ночами. Я зрозуміла, що мені потрібне глобальне перезавантаження - і воно тільки починається ...

зазначила співачка
Фото: instagram.com/koroleva__star

Щоправда, чи разом зі своїм чоловіком Тарзаном, чи дійсно сама Корольова полетіла до аборигенів – невідомо.

Нагадаємо, що у вересні цього року навколо Наташі Корольової та її чоловіка Тарзана розгорівся скандал.  Під час вечірки Тарзана з дівчатами їхній з Корольовою будинок пограбували на 60 тисяч євро, поки співачка перебувала на відпочинку. За даними ЗМІ, це зробили невідомі дівчата, з однією з яких нібито має стосунки Глушко. Пізніше дівчина заявила, що не тільки переспала з ним, а й завагітніла від нього.

Невдовзі Тарзан офіційно зізнався, що зрадив Наташу Корольову. Та артистка не лише не стала сварити благовірного, а ще й знайшла виправдання його вчинку.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7921
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація