Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кошовий був п'яним, а Казанін збирав гроші: як зірки "Кварталу 95" освідчувалися коханим

Актори поділилися власними романтичними історіями.

Напередодні Дня всіх закоханих актори студії "Квартал 95" поділилися, як освідчувалися своїм другим половинкам.

Цікаво, що за статистикою саме 14 лютого чоловіки частіше за все наважуються освідчитися  коханим. Як це було у Степана Казаніна, Євгена Кошового, Юрія Ткача і Володимира Мартинця, читайте у матеріалі.

Євген Кошовий: "Я освідчився, коли ми їхали п'яні в таксі на задньому сидінні і цілувалися (сміється – прим.ред). Я досить швидкий хлопець. Познайомилися ми наприкінці жовтня, а вже через чотири місяці я вимовив: "Давай одружимося". А Ксюша взяла і одразу відповіла: "А давай". Але, по правді, все до цього вже йшло, жодних сюрпризів ні для кого не було".

Актори "Кварталу 95" з коханими_3
Пресслужба студії "Квартал 95"
Євген Кошовий і Ксенія

Юрій Ткач: "Вперше свою майбутню дружину я побачив на ювілеї свого тата. Потім ми не перетиналися чотири роки, і ось через цей час я знову зустрів Віку вже на концерті колективу моєї мами. Я одразу її згадав і наша чотирирічна симпатія виникла з новою силою. Я одразу зрозумів, що це те саме почуття. Освідчився я вже за рік. У найбільш "несподіваний момент" – вдома, коли Віка дивилася фільм, сидячи на дивані і попиваючи чай. І до речі, Віка одразу відповіла "так".

Актори "Кварталу 95" з коханими_5
Пресслужба студії "Квартал 95"
Юрій Ткач та Вікторія

Степан Казанін: "Освідчувався скромно: накопичив на пляшку шампанського, запросив до себе в гості і сказав Наташі в очі все, що я думаю. Набагато цікавіше було, коли ми повідомили нашим батькам про ухвалене рішення. З батьками Наташі якось все спокійно пройшло, а мої намагалися навіть нас відговорити – все-таки 1-й курс, мені 18 років, Наташі ще менше. Але, слава богу, у них нічого не вийшло".

Актори "Кварталу 95" з коханими_2
Пресслужба студії "Квартал 95"
Степан Казанін та Наталія

Володимир Мартинець: "Попри те, що з моєю майбутньою дружиною Катею я вчився в одній школі, я звернув на неї увагу вже після закінчення університету. Зустрілися ми на якомусь святі, де опинилися в одній компанії. Після цього ми почали спілкуватися, і я запросив її на побачення на наш стадіон "Діброва", який розташований в Царичанці. Що вже, саме по собі, дуже символічно. А освідчився через три роки спільного проживання. Жодного романтизму. Просто ми разом прийшли до того, що хочемо узаконити наші стосунки".

Актори "Кварталу 95" з коханими_4
Пресслужба студії "Квартал 95"
Володимир Мартинець та Катерина

Нагадаємо, раніше американець перемалював "Сплячу красуню" і вразив дівчину казковим освідченням. У залу, де показували мультик, чоловік запросив родичів і друзів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції