Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кошовий та Жуковцова розсекретили подробиці подій у повнометражному фільмі "Слуга народу"

Зірки стрічки завітали до "Сніданку з 1+1".

Серіал "Слуга народу" від Студії "Квартал 95" став одним із найуспішніших проектів минулої осені. Студія Fox навіть придбала ідею серіалу, що означає його популярність і за межами України. Нині команда працює над новим сезоном фільму, а також готова представити повнометражну стрічку. У студії актори фільму Євген Кошовий та Ольга Жуковцова привідкрили завісу таємниці його сюжету, йдеться у "Сніданку з 1+1".

"У нас у Львові буде дуже страшна ситуація, коли приїздить голова Міжнародного валютного фонду на зустріч із президентом, а президент в цей час перебуває зі своїм другом в Харкові та вирішує питання, які виникли у нього на початку фільму. Перший сезон серіалу пов'язаний зі стрічкою. І ми вирішуємо справи, як затримати голову МВФ так, щоб він не поїхав та дав нам кредит", - розповів Євгеній.

Руслан Сенічкін припустив, що це – тероризм, втім Євген зазначив, що це мюзикл. Партнерка зірки по знімальному майданчику, Ольга Жуковцова, додала, що в їхній екранній парі все буде не надто зрозуміло.

Актори розповіли про кумедну та пікантну фразу "пізно", котра дуже смішила їх.

Стосовно кохання, то акторка натякнула, що між їхніми героями – кохання, втім вони як справжні професіонали мають на першому плані справи.

Артисти підкреслили, що сцена де Зеленський із автоматами стріляє в депутатів є сном та фантазією президента Голобородька за сценарієм.

Нагадаємо, починаючи з 19-го грудня, телеканал "1+1" знову покаже культовий серіал "Слуга народу" виробництва студії "Квартал 95".

Відео До "Сніданку" завітали актори комедії "Слуга народу" Євген Кошовий та Ольга Жуковцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції