"Космічний" виступ Katya Chilly та "двійник" Стінга отець Олександр: як відбулися вокальні батли на "Голосі країни-7"

Стало відомо, хто з учасників потрапив до "нокаутів".

У неділю, 19 березня, в проекті "Голос країни-7" на телеканалі "1+1" завершився найдраматичніший етап – "вокальні батли", за підсумками якого визначилися учасники команд Сергія Бабкіна, Джамали, Потапа і Тіни Кароль, які отримали можливість продовжити боротьбу за перемогу.

Почався ефір з того, що Потап, який для другого "вокального батлу" обрав стильний спортивний костюм, провів для тренерів імпровізовану розминку. "Три, чотири - Голос в ефірі", - примовляв Потап, показуючи тренерам рухи для розминки.

Безумовно, найбільш очікуваними "батлами" стали виступи отця Олександра Клименка разом з Євгеном Агєєвим і Katya Chilly з Нареком Геворгяном з команди Тіни Кароль. Для священика Олександра Клименка і 2-метрового зворушливого виконавця Євгена Агєєва наставниця обрала пісню Стінга Shape Of My Heart, яку учасники виконали дуже проникливо. Зала аплодувала стоячи, а тренери були в захваті від цього виступу.

"Голос країни" вокальні батли_1
прес-служба каналу "1+1"
Олександр Клименко та Євген Агєєв

"Це найкращий чоловічий дует за сьогодні! Отець Олександр, я повинна вам сказати. Ви суперспівак. Я в захваті від вашого голосу, від вашого тембру. Євгене, ви також дуже гарно заспівали", - зазначила Джамала.

"Євгене, ви сьогодні зробили гігантський крок вперед, адже у вас з'явилася культура звуку, якої раніше не було. Але я хочу відкрити серце і голос отця Олександра", - сказала Тіна Кароль, запросивши Олександра Клименка до "нокаутів".

Katya Chilly і Нарек Геворгян виконали на сцені "Голосу країни-7" мікс пісень "Місяць" та "Ov Sirun Sirun" При чому, як завжди босонога Katya Chilly проникливо співала українською мовою, а Нарек заворожив тренерів і залу виконанням вірменською мовою. Виступ цього дуету привів тренерів у захват.

"Кожен з вас розповідав свою історію, але це було мистецтво в чистому вигляді", - зазначила Джамала.

"Катя брала силу звідкись знизу, а ви, Нареку, згори. Таке враження, що співала земля і гори", - прокоментував Потап.

Можливість продовжити участь у проекті Тіна Кароль подарувала Katya Chilly, зазначивши, що Нареку, як чоловікові, було нескладно поступитися місцем дівчині. Відео виступу дуету також викликало великий резонанс в соціальних мережах, де користувачі захопилися мистецтвом володіння вокалом обох учасників.

Яскраві емоції у тренерів і глядачів проекту викликав також номер учасників команди Сергія Бабкіна Романа Дуди та Богдана Травінського, які виконали пісню групи "Аукцыон" "Дорога". Хлопці були настільки гарні і органічні в цьому романтичному номері, що тренери не змогли віддати перевагу жодному з учасників.

"Це фонтан емоцій! Сергію, я не знаю, як ти будеш обирати", - звернулася Джамала до Сергія Бабкіна.

"Віддати перевагу нікому не можу, тому що ви, хлопці, подарували музичний кайф і показали, як пісня може "задихати" по-новому", - сказав Потап.

"Голос країни" вокальні батли_2
прес-служба каналу "1+1"
Роман Дуда та Богдан Травінський

Все ж, Сергію Бабкіну потрібно було зробити вибір, і він віддав свою перевагу Роману Дуді. На щастя, і Богдану Травінському не довелося залишати проект, адже його "вкрала" Тіна Кароль.

Наступної неділі на учасників "Голосу країни-7" і їхніх тренерів чекає новий етап проекту - "нокаути", за результатами якого визначаться вокалісти, які потраплять до прямих ефірів. Нагадаємо, ведучі проекту - Юрій Горбунов та Катерина Осадча.

Дивіться "Голос країни-7" щонеділі о 21:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар