Ковбої MOZGI запалили з гарячими чиками у своєму новому кліпі Chica Bamboni

Ковбої MOZGI запалили з гарячими чиками у своєму новому кліпі Chica Bamboni

Фото: Пресслужба MOZGI Entertainment

Група випустила довгождане відео від Алана Бадоєва.

Група MOZGI нарешті порадувала шанувальників випуском гарячої відеоновинки на трек Chica Bamboni.

Композиція стала справжнім TikTok-хітом – вже який тиждень прості танцювальні рухи групи повторюють селебріті, блогери і прості користувачі, а однойменний TikTok челлендж набрав вже майже 30 млн переглядів.

У новому кліпі від режисера Алана Бадоєва Потап, Позитив і Дядя Вадя на всі 100% виправдовують звання головних музично-танцювальних бруталів і хуліганів шоу-бізнесу. Зухвалі ковбої і сексапільні танцівниці – вийшло несподівано, відверто, трендово і по-чоловічому стильно.

Фото: Пресслужба MOZGI Entertainment

Ми хотіли оновити не лише аудіо-, а й відео-MOZGI. І коли культовий режисер Алан Бадоєв почув трек, то дуже приколовся! Алан – це геніальність і фантастика, режисер зі своїм стилем, характером знімань і підходом до режисури. Він тонко відчув нас як персонажів і показав у кліпі класних брутальних хлопців, які оцінюють, взаємодіють, кайфують і танцюють з сһіса-ми

прокоментували учасники MOZGI

Своєю чергою, Алан Бадоєв розповів, що йому хотілося у відео поєднати кураж і бездоганний стиль.

Фото: Пресслужба MOZGI Entertainment

Ми давно знаємо один одного, але на майданчику творили вперше. MOZGI для мене - це група без кордонів і штампів, це найкращий матч ріал можливостей для будь-якого режисера. Мені хотілося створити щось в стилі MOZGI і в той же час BADOEVTEAM, поєднати кураж і бездоганний стиль. І, на мій погляд, все вдалося. Хочеться відзначити дуже міцний талант кожного з учасників групи. Хлопці настільки пластичні і по-акторськи наповнені, що час багатогодинних знімань летів немов одна хвилина. Великий респект!

прокоментував Алан

Нагадаємо, раніше Потап розповів про знімання нового кліпу на трек Chica Bamboni під час карантину. Продюсер зізнався, що на знімальному майданчику все відбувалося досить суворо і кожному учаснику заміряли рівень кисню в крові.

Повʼязані теми:

Наступна публікація