Козловський про конфлікт із Кондратюком: Це – кривава помста з його боку

Артист прокоментував рішення суду про визнання його невиїзним.

Співак Віталій Козловський та його екс-продюсер Ігор Кондратюк ніяк не улагодять свої суперечки, йдеться у "Світському житті".

За рішенням суду, йому найближчі 83 роки не можна виїжджати закордон через регулярне порушення авторських прав.

 "Насправді невиїзним я вже є півтора місяця, можливо навіть більше. Звичайно, ми вже подаємо апеляцію для того, щоб я був виїзним", - зазначив виконавець про нещодавнє рішення суду.

Втім, Віталій не втрачає оптимізму та впевнений, що матиме змогу їздити закордон.

"Такого не може бути, тому що я буду сплачувати, як не як ми прийдемо до того, щоб все улагодити і виїзний я все одно буду. Я тебе переконую і себе переконую і знаю, що так воно і буде. Мене в цьому переконали мої юристи", - розповів він Осадчій.

За словами артиста, наразі в нього немає потреби у виконанні хітів, авторські права на які належать його колишньому продюсеру.

Саме через них і загострилися суперечки Кондратюка та Козловського. Натомість, співак впевнений, що Кондратюк йому мститься, тому не йде на мирову.

"В принципі, потреб в цих піснях немає. Я через місяць випускаю новий альбом. Я не хочу цього конфлікту і ніколи його не хотів. Навпаки, завжди намагався з Кондратюком якось це улагодити. Я намагався піти на мирову, був ініціатором зустрічей із ним, але він постійно казав, що йому це нецікаво. Він казав, що йому цікава кривава помста – це його слова. За мене навіть вступалися впливові люди, які готові були з ним улагодити відносини. Але він сказав: "Ні, Козловський образив мою дружину". Це для мене взагалі нонсенс, я не памятаю такого. Тому це – кривава помста з його боку", - вразив заявою виконавець.

Нагадаємо, одразу після рішення суду про заборону виїзду закордон Віталій Козловський різко його прокоментував.

Кондратюку потрібна кривава помста: Козловський розповів нові подробиці судового процесу з колишнім продюсером

За рішенням суду Віталій Козловський не може покидати України наступні 83 роки, через те що співак продовжує виконувати пісні, на які Кондратюк поставив заборону. Козловський намагався домовитися із своїм продюсером, проте той відповів різкою відмовою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: