Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Козловський про виступ у Москві на 9 травня: Я не вважав це "зрадою"

Виконавець пояснив, навіщо поїхав з виступом до країни-агресора.

Співак Віталій Козловський, який 9 травня виступив у Москві, пояснив, навіщо він це зробив.

За словами артиста, для нього це особливе свято. З дитинства виконавцю про війну розповідала бабуся, а дід Віталія воював на території Росії.

"Мене неодноразово запрошували до Москви і кожен раз я категорично відмовлявся. Але дозволив собі поїхати саме на 9 травня. Зараз поясню чому. Мій дід воював на території Росії, пройшов всю війну. З дитинства мені розповідали історії про війну, про те, як жилося після війни, як святкували 9 травня тоді, 1945-го. Раніше щороку ми ходили на парад. Тому до цього свята у мене завжди було особливе ставлення", - сказав Козловський, пише "КП" в Україні".

Разом з тим Козловський зізнався, що "визнає свою величезну помилку". Мовляв, він був зосереджений на своїй творчості і "вузько дивився на глобальну політичну ситуацію". Але тепер, стверджує Віталій, він розуміє, що вся ця ситуація йому була дана для того, щоб "у всьому розібратися і зрозуміти".

"Зрозуміти, що артист - це не просто співак, або актор, особа, яка стоїть осторонь від глобальних подій в країні. Це перш за все, свідомий громадянин своєї країни і приклад для своїх шанувальників", - зробив висновки з виступу у Москві Козловський.

За словами Козловського, умовою його концерту в російській столиці було обов’язково оголосити його як "Заслуженого артиста України". Співак боявся, що його закидають камінням, проте цього не сталося.

"Ми ще з моєю командою переживали, що нас закидають камінням. Але там ніхто камінням не закидав, закидали на Батьківщині. Ти їдеш туди зі своєю метою, своїми думками, а люди це розцінюють зовсім по-іншому. Тобі здається, що ти все робиш правильно, я не вважав це "зрадою", - зізнався артист.

Відтепер, каже Віталій, проаналізувавши ситуацію, концерти у Росії, яка є країною-агресором, для нього "неприпустимі".

Окрім того Козловський розповів, що й заплатили йому за виступ не дуже багато, а "гонорар був таким як і в Україні".

Також Віталій поділився, що його не позбавили звання народного артиста, як того вимагала львівська облрада.

"Мене не позбавили жодних звань, тому що я не порушив жодного закону України. Якби існував закон про те, що забороняється діяльність на території РФ, тоді кожна б людина чітко знала і розуміла, що вона робить, для чого і чи потрібно їй це робити. Таких законів немає, тому мільйони українців зараз виїжджають, і я тому свідок. Кожен день виїжджає поїзд Львів-Москва, літають переповнені літаки через Мінськ. Але знову ж таки, краще буду говорити про себе. Якась в країні дискримінація. Чомусь одні їздять і їм - нічого, а інші, як я, поїхали віддати данину пам'яті своїм бабусі і дідові, і їх затаврували. Правила повинні бути для всіх єдині", - впевнений виконавець.

Нагадаємо, що 9 травня Віталій Козловський неочікувано виступив у столиці Росії Москві. Після цього концерту співаку скасували виступ у Львові, Києві та Одесі. Та сам Віталій стверджує, що він сам скасував свої виступи, "тому що були погрози з боку "патріотів". Козловський сказав, що не хотів, аби його фани "були свідками того, що відбувалося на концертах його колег".

Залиште свій коментар

Вибір редакції