Красуня Сніжана Онопко проміняла подіум на заміський будинок чоловіка і собаку чау-чау

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Красуня Сніжана Онопко проміняла подіум на заміський будинок чоловіка і собаку чау-чау

Онопок витатуювала ім'я чоловіка на пальці / ТСН.ua

Колишня модель вже декілька років не працює і присвячує себе родині.

Після заміжжя найуспішніша в Україні модель, зірка світових подіумів Сніжана Онопко вкрай рідко виходить на публіку і майже не працює, йдеться в "ТСН. Особливе".

Коханий на прізвище Щур, собака на прізвисько Босс і ніякої роботи. Уже майже два роки одна з десятьох найуспішніших моделей світу себе присвячує родині.

Зірку найпрестижніших у світі подіумів у цій скромній дівчині видають лише діаманти.

На руках - теж діаманти. Прикрашають швейцарський годинник за майже півмільйона доларів. Та обручка від Тіффані, яку вона не знімає з осені 2011-го. На середньому пальці лівої руки - тату з ім'ям чоловіка. Але Сніжана його ховає.

До зустрічі з Миколою Щуром Онопко двічі збиралася під вінець. Спочатку - з таємничим молдавським підприємцем, потім - з головним конярем України Олександром Онищенком, старшим на 18 років. Але зрештою побралася - з 30-річним донецьким бізнесменом.

Її коханий інтерв'ю не дає і світської тусівки уникає. Онопко лише каже: чоловік займається нерухомістю. Та ні про його, ні про свої статки не розповідає. 

Двічі на тиждень він приносить у їхній заміський будинок троянди. Та найцінніший для Сніжани подарунок – собака породи чау-чау на прізвисько Босс.

Без Босса вона тепер не уявляє свого життя і мріє відкрити притулок для тварин. А ще - повернутися на подіум, ненадовго. Зараз веде перемови, з ким - не зізнається. А щойно робота скінчиться - народить чоловікові доньку і стане Сніжаною Щур. 

Сніжана Онопко подіуми та небачені заробітки проміняла на чоловіка

Сніжана Онопко подіуми та небачені заробітки проміняла на чоловіка
Наступна публікація