Крим належить Україні: Ахеджакова заявила, що Росія "віджала" півострів у сусіда

Крим належить Україні: Ахеджакова заявила, що Росія "віджала" півострів у сусіда

Дата публікації
Перегляди
4858
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Крим належить Україні: Ахеджакова заявила, що Росія "віджала" півострів у сусіда

Фото: ТСН

Лія Меджидівна вважає окупований Крим українським і не визнає його анексії.

Популярна російська акторка Лія Меджидівна Ахеджакова, якій нещодавно виповнилось 80 років, вчергове висловила свою антикремлівську позицію.

Так у нещодавньому інтерв’ю виданню "Собеседник" радянська зірка заявила, що окупований Крим, який був місцем її дитинства, належить Україні і не визнає його анексії Російською Федерацією.

"Я Крим весь об'їздила, він частина мого життя. Але це абсолютно не виправдовує злодійство. Я вважаю: Крим належить Україні. Як це можна - віджати жилплощу у сусіда? Особливо, коли в будинку у нього проблеми", - заявила Ахеджакова.

Також народна артистка зазначила, що через таку позицію її охрестили "терористкою".

"Тепер я "терористка" стосовно Криму. Щоправда, я "терорист" в компанії найбільш шанованих представників нашої культури. Ми "вороги народу" і, головне, "терористи". Але така дивовижна компанія - честь для мене", - зізналася Лія Меджидівна, маючи на увазі так званий чорний список людей - противників Криму, які не визнають його російським, до якого також увійшов лідер гурту "Машина Времени" Андрій Макаревич.

Варто зазначити, що радянську зірку все частіше цькують з будь якої причини через її позицію.

"Інтернет до мене безжалісний, іноді навіть доводиться звертатися до адвоката. Таке враження, що проти мене ведеться ціла кампанія: стільки брехні, чорної ненависті, 3 фальшивих твітери, звинувачення в екстремізмі. Навіть сім'ю мою - маму, тата - не залишили без брехні і злостивості.

Ми приїхали до Тюмені зі спектаклем - мене ображали по місцевому ТБ, розкидали листівки по всьому залу і в фойє. Там було написано, що я "русофобка", "подруга мами Надії Савченко". А я взагалі ні з Надею, ні з її мамою не знайома", - зазначила Ахеджакова.

Проте Лія Меджидівна не вважає себе правозахисницею. За її словами, до неї просто почали звертатися ті порядні, чесні, розумні ЗМІ, які ще залишилися. Так вона собі репутацію і "зіпсувала". Стала "ворогом народу" і "русофобом".

Цікаво, що народна артистка, яка неодноразово публічно висловлювалася за звільнення українського режисера Олега Сенцова, цього разу заявила, що поки йде війна на Донбасі нічого гарного не буде.

"Поки в Донбасі стріляють, поки гинуть люди, нічого доброго не буде. Сенцов дуже поганий. Тепер, якщо і захочуть обміняти, вже стрьомно. Можуть припізнитися. Він гине не за себе - за друга свого, за Україну", - додала акторка.

Нагадаємо, восени минулого року Лія Меджидівна Ахеджакова, яка давно підтримує Україну і не зрадить її, якщо навіть в неї кидатимуть каміння,  зізналася, що отримує у Росії листи з погрозами.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4858
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація