Кримські татари шалено вболівали за Джамалу на "Євробаченні" і боялись перемоги окупанта

Перемога Джамали означає лише одне – наступне Євробачення відбудеться в українському Криму.

Кримські татари переживали за Джамалу на Євробаченні-2016, як ніхто інший. Нагадаємо, на своїй малій батьківщині корінний народ окупанти назвали екстремістами. Саме напередодні річниці депортації на півострові знову проходять арешти, обшуки і переслідування лідерів Меджлісу. Сотні кримських татар знову лише мріють повернутися додому.

У Києві переселенці з Криму зібрались у кафе, яке після початку окупації переїхало до столиці. Вони весь вечір стежили за перебігом голосування в Стокгольмі.

Між собою вони спілкуються кримсько-татарською. Свій прапор – обов'язковий елемент групи вболівальників і кожного кримськотатарського дому. Не менше емоцій за Джамалу викликає представник країни-окупанта. Можна не перемогти – та не можна програти Росії.

Після появи на сцені Джамали повністю заповнене людьми приміщення вибухнуло емоціями, а очікування результатів – наче велика спільна молитва.

До оголошення остаточних  результатів залишаються секунди, але руки самі потягнулися і тримають кримськотатарський прапор.

Перемога на Євробаченні-2016 є маленькою перемогою для Джамали, але це величезна надія на подальші перемоги для українців і кримських татар. Корінний народ півострова переконаний, що перемога Джамали означає лише одне –наступне Євробачення відбудеться в українському Криму.

ВідеоЯк кримські татари вболівали за Джамалу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: