Кріссі Тейген розповіла про стан Кім Кардашян після розлучення з Вестом

Кріссі Тейген розповіла про стан Кім Кардашян після розлучення з Вестом

Фото: Getty Images

Модель та світська левиця давно товаришують.

Відома американська модель Кріссі Тейген, яка вже досить давно товаришує з Кім Кардашян, розповіла, як вона почувається після розлучення.

Так, у новому інтерв'ю Кріссі торкнулася теми розлучення Кім і Каньє і поділилася, як світська левиця переживає непростий період життя.

За її словами, Кардашян до останнього намагалася зберегти шлюб, наразі вже все пережила і почувається добре.

У неї все добре. Я знаю, що Кім віддає всю себе, за що б не бралася. Дуже сумно, що у неї і Каньє все так вийшло. Я була впевнена, що вони назавжди разом, тому що Кім правда дуже старалася для цього

зауважиа Тейген

Також Кріссі прокоментувала стосунки свого чоловіка Джона Леджента з Вестом, які колись були близькими друзями, пише видання People.

Джон Леджент та Каньє Вест / Фото: Associated Press

Вона зазначила, що музиканти майже припинили спілкуватися, коли Каньє виказав підтримку Дональду Трампу, а Леджент навпаки "терпіти його не міг"

"Я з Кім спілкуюся частіше, ніж Джон з Каньє. Той останнім часом зник з радарів, з ним навіть складно зв'язатися", - заявила модель.

Нагадаємо, Кім Кардашян офіційно подала на розлучення з Вестом в лютому цього року. Наразі репер і інстадіва вирішують питання опіки над дітьми. Музикант звернувся до суду з проханням дозволити йому спільну опіку над чотирма спадкоємцями після того, як він розлучиться з Кім.

Повʼязані теми:

Наступна публікація