Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ксенія Мішина розповіла, як екскоханий-тиран спустив її зі сходів

Артистці свого часу довелося тікати від нареченого.

Переможниця проєкту "Танці з зірками", акторка Ксенія Мішина зізналася, що свого часу їй довелося тікати від коханого-тирана.

За словами Ксенії, з чоловіком вона познайомилася, коли лише вступила до театрального університету в Києві. Обранець був бізнесменом і старшим від Ксенії. Мішина поділилася, що у них було справжнє кохання. Пара навіть збиралася побратися і вже обрала дату весілля.

Та коли акторка завагітніла та переїхала до обранця, він сильно змінився.

"Все пішло просто шкереберть, і для мене це було вкрай дивно. Людина просто змінилася і стала огидно поводитися. І я зрозуміла, що я терпіти це не буду", - поділилася знаменитість у програмі "Зірковий шлях".

Ксенія Мішина з сином
instagram.com/misha.k.ua
Ксенія Мішина з сином

Врешті, зібравши волю в кулак, вагітна Ксенія, яка була на третьому курсі, прийняла рішення тікати від обранця-тирана додому у рідний Севастополь. Відтоді минуло багато часу і екскоханий не нагадував про себе.

Аж от через п'ять років знову з'явився у житті артистки і наніс їй тілесні ушкодження.

"Був момент, коли через 4 роки, синочку 4 або 5 років було, з'явився в театрі і побив мене. Так. Незрозуміло за що. Тобто в п'яному вигляді. Йшла вистава, я вийшла з вистави і мене просто спустили зі сходів. Ну і все, і пропав", - поділилася Ксенія.

Нагадаємо, раніше інша українська акторка Олеся Жураківська приголомшила розповіддю про ексчоловіка-тирана. Токсичні стосунки акторки тривали п’ять років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції