Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ксенія Собчак вперше показала архівне фото крихітного сина

Ведуча розповіла, чому не співає маленькому Платону колискові.

Телеведуча Ксенія Собчак, яка у листопаді 2016-го народила первістка Платона, довгий час не показувала малюка громадськості.

Проте днями Ксенія стала гостею програми Сергія Майорова "Одного разу", де вперше не лише поділилася архівними фото 15-місячного сина, а й розповіла деякі подробиці про його виховання.

За словами Собчак, коли вона співає дитині колискову, чоловік ведучої Максим Віторган вважає, що у малюка розвивається поганий слух.

"Я співаю колискові сину, але Максим вважає, що так ми розвинемо дитині поганий слух. Тому що співаю так собі. Тому для початку ми вирішили ставити йому все-таки Баха, Бетховена і якісь гарні колискові, але дуже багато класичної музики", - сказала Собчак.

Ксенія Собчак з сином_2
ntv.ru

Також зірка поділилася спогадами й про своє дитинство. Ксенія зізналася, що її дитинство було присвячене боротьбі з мамою, оскільки вона була дуже суворою з дівчинкою.

"Тато називав мене "моя домашня Чечня", а я всіма силами відстоювала своє право на особистий простір, щоб ніхто не читав мої щоденники, особисті записи, щоб я могла з кимось спокійно спілкуватися зі школи", - пригадала Ксенія.

Ксенія Собчак з сином_1
ntv.ru

Ведуча додала, що на відміну від своєї мами, від якої в дитинстві ніколи не чула слів похвали, вона виховуватиме свого сина інакше.

"Мама дуже любить покритикувати мене при чоловікові. Вставити якісь свої коментарі... Я розумію, що вона все життя хотіла, щоб я була найкращою, але це має іншу сторону - я ніколи не чула слів похвали, які я хотіла почути. Я б не хотіла, щоб у мене з сином було так. Я хочу навчитися це відпускати, не критикувати і приймати його таким, яким він є незалежно від того подобається мені це чи ні", - сказала Собчак.

Ксенія Собчак з сином_3
ntv.ru

Нагадаємо, у листопаді минулого року Ксенія Собчак розчулила фанів спільним фото чоловіка та сина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції