Ксенія Собчак вперше розповіла про свої непрості пологи

Ксенія Собчак вперше розповіла про свої непрості пологи

Ксенія Собчак вперше розповіла про свої непрості пологи

Фото: instagram.com/xenia_sobchak/

Світська левиця розповіла, як відбувся процес появи її сина на світ.

Телеведуча Ксенія Собчак, яка у листопаді минулого року вперше стала мамою, розповіла про те, як відбувалися її пологи.

Світська левиця розговорилася із підписниками її Instagram під час прямого ефіру. Так, шанувальники ставили багато запитань Ксенії стосовно її материнства. А хтось поцікавився, чи сама народжувала зірка, чи їй робили кесарів розтин

"Я народжувала природним шляхом. Але, чесно кажучи, прокляла все на світі. Якось дуже було важко. Така була легка вагітність і дуже важкі пологи. Але, я одразу сказала лікарям - якщо я буду кричати, що, мовляв, давайте мені кесарів, ви мені не робіть. Але, добре, що цей біль швидко забувається. І потім, я дуже рада, що це зробила сама", - розповіла Ксенія.

Вона також додала, що перед пологами читала багато літератури про пологи. Зокрема, в одній з книжок було написано, що дитина, яка народилася природним шляхом, більш витривала.

"Дитина, коли з'являється на світ, відчуває не менший біль, ніж жінка. І ось цей стрес, коли у нього стискається голова, кістки під час "проходу" через родові шляхи, особливо через вузькі кістки тазу... Для неї це важке випробування. І коли вона це проходить, то стає більш живучою і життєздатною. Мені здається, це дуже важливий момент, заради якого варто і постраждати, вряди-годи подумати не про себе", - наголосила Ксенія.

Нагадаємо, чоловік Собчак розповів про характер маленького сина та конфлікти із зірковою дружиною. Максим Віторган насолоджується батьківством та часто не хоче йти з дому.

Повʼязані теми:

Наступна публікація