Куніс пригадала, з чого почалися їхні стосунки з Кутчером: Ми просто переспали

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка зізналася, що шкодує, що її роман з Ештоном не розпочався 20 років тому.

Голлівудська акторка українського походження Міла Куніс, яка розповіла про реакцію мами на її стосунки з Кутчером, згадала, як розпочинався їхній роман з Ештоном, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Ні для кого не є таємницею, що актори працювали в спільному проекті "Шоу 70-х". Тоді Мілі було 14, а Ештону – 20 років.

За сценарієм, молоді люди грали закоханих і, звісно, цілувалися. Але, за словами Міли, тоді їхні стосунки були винятково платонічними.

"Так, в шоу ми цілувалися, але між нами не було жодних почуттів. У цю історію ніхто не вірить, але це правда. Між нами нічого не було", - запевнила Міла.

Проте тепер, коли Куніс і Кутчер щасливі у шлюбі та виховують сина і доньку, Міла шкодує, що почуття не спалахнули два десятки років тому.

ВідеоМіла Куніс розповіла, як розпочиналися її стосунки з Ештоном Кутчером

Міла Куніс шкодує, що двадцять років тому не зав’язала роман зі своїм нинішнім чоловіком Ештоном Кутчером. Міла Куніс розповіла, як розпочиналися їхні з Ештоном Кутчером романтичні стосунки.

Міла Куніс розповіла, як розпочиналися її стосунки з Ештоном Кутчером

А от історія їхнього справжнього кохання розпочалася набагато пізніше: на одній із церемоній Міла побачила гарного хлопця, який стояв спиною до неї. Тоді акторка подумала: "Який гарячий чоловік".

Ну а коли Ештон озирнувся, Міла не могла відвести погляд і подумала, що знає Кутчера чимало років і лише тепер розгледіла в ньому пристрасного чоловіка.

Ще однією абсолютною відвертістю Куніс стали спогади про початок роману з Кутчером. Отже, їхні дорослі стосунки розпочалися з ліжка.

"Найдивнішим було те, що я задивилася на хлопця, якого знала все життя. У підсумку ми просто переспали з Ештоном. Загалом, все вийшло, як у фільмі "Секс за дружбою", де я знялася. А Ештон знявся в схожій картині - "Більше ніж секс". Ми повторили в житті історії з наших фільмів", - зізналася акторка.

Традиційної романтики - квітів, цукерок і кінотеатрів - у зірок не було. Щоправда, на початковій стадії Міла не хотіла продовження, але Ештон наполіг і запросив її переїхати до нього.

Нагадаємо, у квітні ЗМІ повідомляли, що ревнива Міла Куніс хотіла, щоб Кутчер покинув знімання через сексуальні сцени. Дружина актора виступила проти його партнерки за знімальним майданчиком.

Вибір редакції