Кушанашвілі назвав поведінку Джамали на "Євробаченні" "наочним посібником для виродків"

Скандальний російський журналіст прокоментував виступ української переможниці.

Скандально відомий російський журналіст Отар Кушанашвілі, який не втрачає шансів потрапити до України, поділився враженнями від виступу переможниці "Євробачення 2016", українки Джамали.

За словами Кушанашвілі, який коментував фінал конкурсу на каналі "Росія", Джамала є "Френком Сінатрою у спідниці". Окрім того, Отара вразила благородна поведінка української співачки.

"Благородство, з яким Джамала поводилася, враховуючи каверзні ситуації (адже у нас як і раніше питання № 1 про те - її пісня пов'язана з політикою чи ні...) - навчальний посібник для всіх виродків. Будучи в стані, за якого будь-який інший міцний організм зламався б, вона вийшла на сцену і побажала всім миру і любові. Це статус людини, який, якщо не стане роздаровувати себе наліво і направо, стане естрадним класиком", - впевнений Кушанашвілі, пише "КП в "Україні".

Стосовно того, що тепер Росія розмірковує над тим, чи відряджати від себе конкурсанта наступного року на "Євробачення 2017", яке відбудеться в Україні, Кушанашвілі відповів:

"Якщо Росія не відрядить артиста виступати в Київ, це буде проблемою РФ, а не конкурсу. Це навіть не малодушність, а недалекоглядність. Росіяни, ви повинні відрядити артиста і спробувати гідно виступити - перемога України була беззастережною, підкоряйтеся правилам! Дівчинка показала, що хоче одного: щоб всі від всіх відчепилися і полюбили хороші пісні. Ось заради чого все це!" - сказав Кушанашвілі.

Нагадаємо, українська співачка Джамала перемогла на конкурсі "Євробачення 2016" із авторською композицією "1944". В сумі артистка отримала: 534 бали - від журі, за новими правилами та  - внаслідок голосування глядачів з країн-учасниць. Росія, від якої виступав Сергій Лазарєв і якому букмекери пророкували перше місце, розмістився на третьому місці із кількістю балів - 491. Друге місце посіла Дамі Ім з Австралії. Вона отримала 511 балів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: