Кушанашвілі: Не можна протягом одного алкогольного вечора в ресторані вирішити, що Крим твій

Скандальний журналіст прокоментував своє ставлення до анексії півострова.

Епатажний та гострослівний журналіст та критик Отар Кушанашвілі, якому заборонили в'їзд в Україну, розділяє поняття анексії та аншлюсу, йдеться у "Світському житті".

Критик провів паралель між теперішньою ситуацією із Кримом та станом речей у Грузії вісім років тому. Не забув він і про несправедливий вирок Надії Савченко.

"По-перше, я знаю значення слова "анексія". По-друге, я знаю значення слова "аншлюз". Це все одно, що присвоїти собі Кеннінсберг в Німеччині і сказати, що Калініград – їхнє місто. Це – моя принципова позиція. Я з тих  людей, які знають, що не можна жінку саджати до тюрми на 22 роки. Я образно зараз сказав, але зрозуміло про кого я говорю. Я про Савченко говорю", - став на захист української льотчиці скандаліст.

Кушанашвілі чітко дав зрозуміти своє ставлення до Путіна

"Якщо в президента довірена особа – Тіматі, хто цей президент? І якщо в президента довірена особа – Лепс, який цей президент? Не можна протягом одного алкогольного вечора в ресторані вирішити, що Крим – твій. Не можна, існує міжнародне право. Я просто пам'ятаю, як у 2008-му році із моєю Грузією вирішували цей момент", - зазначив Отар.

На запитання про життя в Росії скандаліст впевнено відповів, що він недоторканний.

Катерина Осадча пригадала інтерв'ю Лазарєва, де він говорить, що Крим – не Росія. Кушанашвілі зауважив, що розуміє, що співак сказав правильно, однак злякався закінчення своєї кар'єри.

"До нього підходили Пригожин, Валерія. Мене не чіпають, бо з мене нічого взяти", - запевнив журналіст.

Нагадаємо, Кушанашвілі вірить в успіх Джамали на "Євробаченні" і сумнівається в Лазарєві.

Отар Кушанашвілі гостро і відверто розкритикував політику Путіна

Скандальний журналіст висловився щодо анексії Криму, порівнявши теперішню ситуацію на окупованому півострові із Грузією 2008 року. Також Кушанашвілі вважає, що порівняно із Джамалою, Сергію Лазарєву нічого робити на Євробаченні-2016.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: