Кушанашвілі: Не можна протягом одного алкогольного вечора в ресторані вирішити, що Крим твій

Скандальний журналіст прокоментував своє ставлення до анексії півострова.

Епатажний та гострослівний журналіст та критик Отар Кушанашвілі, якому заборонили в'їзд в Україну, розділяє поняття анексії та аншлюсу, йдеться у "Світському житті".

Критик провів паралель між теперішньою ситуацією із Кримом та станом речей у Грузії вісім років тому. Не забув він і про несправедливий вирок Надії Савченко.

"По-перше, я знаю значення слова "анексія". По-друге, я знаю значення слова "аншлюз". Це все одно, що присвоїти собі Кеннінсберг в Німеччині і сказати, що Калініград – їхнє місто. Це – моя принципова позиція. Я з тих  людей, які знають, що не можна жінку саджати до тюрми на 22 роки. Я образно зараз сказав, але зрозуміло про кого я говорю. Я про Савченко говорю", - став на захист української льотчиці скандаліст.

Кушанашвілі чітко дав зрозуміти своє ставлення до Путіна

"Якщо в президента довірена особа – Тіматі, хто цей президент? І якщо в президента довірена особа – Лепс, який цей президент? Не можна протягом одного алкогольного вечора в ресторані вирішити, що Крим – твій. Не можна, існує міжнародне право. Я просто пам'ятаю, як у 2008-му році із моєю Грузією вирішували цей момент", - зазначив Отар.

На запитання про життя в Росії скандаліст впевнено відповів, що він недоторканний.

Катерина Осадча пригадала інтерв'ю Лазарєва, де він говорить, що Крим – не Росія. Кушанашвілі зауважив, що розуміє, що співак сказав правильно, однак злякався закінчення своєї кар'єри.

"До нього підходили Пригожин, Валерія. Мене не чіпають, бо з мене нічого взяти", - запевнив журналіст.

Нагадаємо, Кушанашвілі вірить в успіх Джамали на "Євробаченні" і сумнівається в Лазарєві.

ВідеоОтар Кушанашвілі гостро і відверто розкритикував політику Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: