Кушанашвілі прокоментував цькування Держдумою пісні Джамали для "Євробачення"

Критик вважає співачку видатною.

Російський журналіст та критик Отар Кушанашвілі, який сумнівається в успіху Лазарєва на "Євробаченні", захоплюється Джамалою, йдеться  у "Світському житті".

Він вважає, що конкурсна композиція представника Росії на цьогорічній музичній першості у Стокгольмі об'єктивно програє на фоні Джамали із її "1944".

"По-перше, в нього дуже слабка, дуже "кіркоровська" пісня. Я п'ять років був одружений і п'ять років дружив із Кіркоровим та не знаю, що із цього – гірше. А тепер знаю – п'ять років дружби із Кіркоровим. Він перепродюсує навіть Осадчу до смерті. Думаю, що у Джамали пісня одна з найсильніших", - зауважив Кушанашвілі.

Не оминув увагою скандаліст і претензії, котрі Державна Дума в Росії висувала стосовно пісні представниці нашої країни.

"Хто може судити, що вона повинна співати? П*дики, які сидять у Держдумі? Друзі Гоші Куценка? Хто може судити, що артисту співати? Вона все ж таки видатна співачка. Видатна", - наголосив Отар.

Нагадаємо, Кушанашвілі заборонили в'їзд в Україну через негативне висловлювання про державу.

Отар Кушанашвілі гостро і відверто розкритикував політику Путіна

Скандальний журналіст висловився щодо анексії Криму, порівнявши теперішню ситуацію на окупованому півострові із Грузією 2008 року. Також Кушанашвілі вважає, що порівняно із Джамалою, Сергію Лазарєву нічого робити на Євробаченні-2016.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: