Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кушанашвілі вірить в успіх Джамали на "Євробаченні" і сумнівається в Лазарєві

Скандальний журналіст прокоментував участь артистки у міжнародному конкурсі.

Відомий ведучий і журналіст Отар Кушанашвілі, який увосьме стане батьком, прокоментував участь Джамали у міжнародному пісенному змаганні "Євробачення".

Російський журналіст впевнений, що у Джамали є всі шанси перемогти.

"Ну не "страху заради іудейського" ж вона їде на "Євробачення", вона їде туди перемагати - і, отже, заспівати так, як вона не раз робила при мені: вселяючи думку, що карнавалу все-таки бути, вірити треба більше в себе, ніж в Бога, а життя взагалі - лише ілюзії та дорога", - сказав Кушанашвілі, пише "Собеседник".

А от щодо шансів учасника від Росії Сергія Лазарєва на "Євробаченні" Отар думає наступне

"Наш Лазарєв хороший, але це поп-музика в її дистильованому виводі, а Джамала голосом винищує безвихідь. Вона - Босх в спідничці від популярної музики, алхімік, шаман, який поцупив шарманку", - впевнений журналіст.

Окрім того Кушанашвілі заступився за українську співачку перед тими, хто негарно про неї відгукується в Мережі.

"Мені передали, що в Інтернеті навіжені вчинили на адресу чудової Д. обсценне волання, і я зобов'язаний цьому "староязу" далекобійників, які вічно наставляють всіх поспіль на осяйний шлях праведності, пред'явити, як сказав О. Невзоров, цілком коректну риторику. По-перше, з панянками так не розмовляють. По-друге, у неї, яка безвинно вас дратує, дуже-предуже високі шанси на перемогу. І вона не винувата, що гидота під назвою "політика" зіграє за неї", - сказав Кушанашвілі.

Нагадаємо, Джамала відповіла на нападки РФ щодо її пісні для "Євробачення". Співачка зазначила, що в пісні немає таких слів, як "депортація", "кримські татари", "Росія".

Залиште свій коментар

Вибір редакції