Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Квартал 95" підозрює Нацраду у змові з керівником ICTV проти серіалу "Свати"

Студія виступила з офіційним зверненням.

Студія "Квартал 95" відреагувала на інформацію щодо змови голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка з керівником телеканалу ICTV Олександром Богуцьким.

У понеділок, 5 лютого, з відкритих джерел у ЗМІ стало відомо про те, що начебто кілька членів Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення, в тому числі, голова Нацради Юрій Артеменко у жовтні 2017 року вступили в змову з керівником телеканалу ICTV Олександром Богуцьким щодо заборони серіалу "Свати".

"Ними була заздалегідь спланована процедура внесення прізвища артиста Федора Добронравова у список осіб, яким заборонений в’їзд в Україну, а слідом,  у невизначений законом України спосіб внесення його у список осіб, які представляють загрозу національній безпеці України. Наслідком цього стала заборона шести сезонів високорейтингового українського серіалу "Свати". Вже багато років поспіль усі шість сезонів "Сватів" є найпопулярнішим серіалом на українському телебаченні", - йдеться в офіційному зверненні "Кварталу 95".

У Мережі з’явилися фото листування Артеменка з Богуцьким, у якому вони обговорюють, що робити з актором Федором Добронравовим, який у "Сватах" зіграв одну з головних ролей.

"Стає зрозуміло, що, якщо опубліковане листування – правда, ця заборона мала на меті отримання неконкурентних переваг телеканалом ICTV над телеканалом "1+1".  Отже, заборона "Сватів" відбулася на замовлення?  Хотілося б почути коментарі та пояснення всіх осіб, задіяних у цій справі (Ю. Артеменка, О. Герасимюк та С.Костинського), а можливо й коментарі компетентних органів", - сказано у зверненні студії.

Листування Артеменка та Богуцького_2
facebook.com/artemenko.leaks

Листування Артеменка та Богуцького_1
facebook.com/artemenko.leaks

"На нашу думку, на жаль, зазначена ситуація може свідчити про недобросовісну конкурентну боротьбу та наявність корупційних змов, в яких беруть участь високопосадовці Нацради. Більше того, ми отримали ще одне підтвердження того, що усі фейкові скандали, в які намагалися втягнути студію "Квартал 95" протягом останнього часу, є замовними та сфабрикованими", - підсумували у "Кварталі 95".

Згідно з дослідженням експертної групи Kwendi на підставі даних Nielsen, серіал "Свати" очолив рейтинг топ-серіалів 2017 року. "Свати 6" займають першу сходинку в аудиторії 18-54, 50 тис +, "Свати 5" – на третьому місці. В аудиторії 14-49, 50 тис + на перших позиціях "Свати 6", "Свати 5" і "Свати 4". У розрізі різних вікових аудиторій у глядачів віком 24-35 років найпопулярнішим  серіалом є "Свати". Детальніше за посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції