Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Квартал 95" починає роботу над телевізійним фільмом "Свати 7"

Знімання відбуватимуться у Білорусі.

Після багаторічної перерви творча команда популярного серіалу "Свати" відновлює роботу над проектом.

Своїми силами студія "Квартал 95" починає знімання вже легендарної сімейної комедійної саги – "Свати 7". Знімання відбуватимуться у Білорусі за сприяння Національної державної телерадіокомпанії Республіки Білорусь.

Прем'єра серіалу відбудеться 2018 року. Де і коли саме глядачі у всьому світі зможуть побачити продовження улюбленої історії, стане відомо до кінця року.

Знімання "Свати 7"
Студія "Квартал 95"
Андрій Яковлєв - режисер телевізійного фільму '' Свати 7 ''

Міжнародною дистрибуцією сьомого сезону серіалу займатиметься шведська компанія Eccho Rights, з якої "Квартал 95" пов'язує тісна і плідна співпраця з іншими проектами студії. Уже зараз європейський дистриб'ютор планує показ картини в більш ніж десяти країнах світу.

Зараз також ведуться переговори з однією з найбільших міжнародних онлайн-платформ про трансляцію проекту. Попередні шість сезонів серіалу "Свати" стали абсолютними лідерами за кількістю переглядів на офіційному YouTube-каналі студії "Квартал 95", сумарно зібравши багатомільйонну аудиторію у всьому світі.

Знімання "Свати 7"
Прес-служба студії "Квартал 95"

Хто зіграє головні ролі у "Сватах 7", поки невідомо. Нагадаємо, що минулоріч акторам Миколі Добриніну, якій зіграв Мітяя, і Людмилі Артем'євій, яка втілила на екрані Ольгу Ковальову, заборонили в'їзд до України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції