Колектив студії повернувся з успішного гастрольного туру містами України.

Днями акторський склад студії "Квартал 95" повернувся з двотижневого гастрольного туру містами України.

Загалом хлопці виступили з новою програмою в дев'яти містах, яку побачили близько 30 тисяч глядачів. Окрім концертів, хлопці практично кожен день заїжджали до військових частин, де зустрічалися з захисниками нашої батьківщини та їхніми сім'ями.

Подробицями цих зустрічей поділився відомий волонтер Юрій Тира, який віднедавна, правда, не любить, щоб його так називали. Під час гастролей колективу Тира завжди намагається бути поруч і підказує, в яких частинах на хлопців чекають особливо:

"У різних частинах глядачі запитують про різне, але завжди повторюється одне і те ж запитання: "Чи планує Зеленський йти у президенти?". На це запитання він відповідає приблизно так: "Краще займатися тим, що найкраще вдається". Та й самі хлопці з "Кварталу" не готові до того, що Володимир піде у політику".

За словами Юрія, окрім спілкування з публікою, актори "Кварталу" дізнаються в особистому спілкуванні, чим можуть допомогти бійцям і завжди відгукуються на прохання. Зовсім нещодавно студія "Квартал 95" і Юрій Тира передали до зони АТО автомобіль "швидкої допомоги" з іменним знаком "Квартал 95", який на сьогоднішній день вже врятував сотні життів.

"Ця "швидка" досі на ходу, що, звичайно, не може не радувати, – каже Юрій. – До речі, імена автомобілів актори придумують самі, наприклад, від Юзика на фронт пішов "Сірник", від Саші Пікалова – "Елвіс", а від Бориса Шефіра – Mercedes на прізвисько Феррі. До речі, це авто теж досі на ходу, в районі Пісок".

За словами Юрія, коли він говорить бійцям, що до них приїде в гості "Квартал", багато хто не може повірити і перепитує, чи не розігрують їх. Зазвичай бійці просять підписати їм військові квитки і навіть паспорти, а ось серед подарунків лідирують шеврони, причому іноді дуже рідкісні та унікальні.

"Безумовно, на таких зустрічах ніхто не стримує сліз, - каже Тира. - Сам був свідком, як один спецназівець зняв свій шеврон і подарував Сашкові Пікалову. А ще на все життя запам'ятаю головну фразу цієї поїздки, яку сказав хлопець років 20 після спілкування зі своїми кумирами: "Ви знаєте, мені через кілька днів туди, на війну... Але мені тепер не так сумно і не так страшно помирати, коли мені подарували таку можливість поспілкуватися з людьми, які є гордістю нашої країни...".

Підбиваючи підсумки чергових гастролей, колектив студії "Квартал 95" побував у 95-ї десантно-штурмової бригади (Житомир), на полігоні під Рівним 128-ї механізованої бригади, відвідав Яворівський полігон і 355-й полк, Тернопільський 44-й окремий артилерійський полк, а також 80-ту бригаду ВДВ у Чернівцях. У планах також була поїздка в гості до 8-го полку спецназу (Хмельницький), але через загибель бійця Олександра Бойко зустріч скасували. У підсумку тур закінчився відвідуванням Вінницького військового госпіталю.

До слова, попри те, що наступного дня в Києві вже стартували знімання серіалу "Слуга народу 2", Олександр Пікалов викроїв добу зі свого напруженого графіку, щоб доставити на фронт хлопцям ще один автомобіль. А дорогою він разом з Юрієм Тирою привітав від всієї студії 25-й батальйон "Київська Русь" із триріччям і заїхав в гості до бійців 54-ї окремої механізованої бригади.

Залиште свій коментар