"Квартал 95" про скандал в Юрмалі: Жарти, які "вкинуті" в соцмережі, вирвані з контексту

"Квартальці" звернулися до "псевдопатріотів".

Не вщухає скандал навколо виступу команди "Кварталу 95" в Юрмалі під час днів української культури в Латвії.

Ситуацію вже встиг пояснити творець студії "Квартал 95" Володимир Зеленський, а також була зроблена офіційну заява щодо скандалу навколо концерту в Юрмалі.

Тепер прояснити ситуацію вирішили актори студії "Квартал 95" Євген Кошовий, Олександр Пікалов, Юрій Корявченков, Степан Казанін, Юрій Крапов, Міка Фаталов і вся команда студії "Квартал 95"

"Псевдопатріотам!

Ваша чергова політична істерика покликана відволікти людей від ваших темних справ, від ваших нескінченних крадіжок та інших злочинів проти України і її народу.

Ваша реакція переконує нас у правоті. Ми потрапили в саму точку. І ви б'єтеся в конвульсіях.

Ми багато років жартуємо про владу і тих, у кого в руках ця влада. Тому що це базові принципи демократії та свободи слова в цивілізованій країні. Цензура на гумор – це нова ініціатива від псевдопатріотів? Жарти, які "вкинуті" в соцмережі, вирвані з контексту. Ми говорили не про країну, а про тих, хто бере нескінченні кредити.

Щотижня в мережі розгорається черговий скандал, який покликаний відвернути увагу від ваших реальних справ. Це єдине, на що ви здатні", - йдеться у зверненні "квартельців".

Нагадаємо, скандал навколо виступу "Кварталу 95" в Юрмалі розгорівся днями в соцмережах. Як відомо, людей розлютили жарти команди, у яких вони говорили про нові "засади" української економіки.

Зокрема, обурені глядачі вважають, що "Квартал 95" виставив Україну "жебраком", який "випрошує економічні надлишки сусідніх країн".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: