"Квартал 95" про скандал в Юрмалі: Жарти, які "вкинуті" в соцмережі, вирвані з контексту

"Квартальці" звернулися до "псевдопатріотів".

Не вщухає скандал навколо виступу команди "Кварталу 95" в Юрмалі під час днів української культури в Латвії.

Ситуацію вже встиг пояснити творець студії "Квартал 95" Володимир Зеленський, а також була зроблена офіційну заява щодо скандалу навколо концерту в Юрмалі.

Тепер прояснити ситуацію вирішили актори студії "Квартал 95" Євген Кошовий, Олександр Пікалов, Юрій Корявченков, Степан Казанін, Юрій Крапов, Міка Фаталов і вся команда студії "Квартал 95"

"Псевдопатріотам!

Ваша чергова політична істерика покликана відволікти людей від ваших темних справ, від ваших нескінченних крадіжок та інших злочинів проти України і її народу.

Ваша реакція переконує нас у правоті. Ми потрапили в саму точку. І ви б'єтеся в конвульсіях.

Ми багато років жартуємо про владу і тих, у кого в руках ця влада. Тому що це базові принципи демократії та свободи слова в цивілізованій країні. Цензура на гумор – це нова ініціатива від псевдопатріотів? Жарти, які "вкинуті" в соцмережі, вирвані з контексту. Ми говорили не про країну, а про тих, хто бере нескінченні кредити.

Щотижня в мережі розгорається черговий скандал, який покликаний відвернути увагу від ваших реальних справ. Це єдине, на що ви здатні", - йдеться у зверненні "квартельців".

Нагадаємо, скандал навколо виступу "Кварталу 95" в Юрмалі розгорівся днями в соцмережах. Як відомо, людей розлютили жарти команди, у яких вони говорили про нові "засади" української економіки.

Зокрема, обурені глядачі вважають, що "Квартал 95" виставив Україну "жебраком", який "випрошує економічні надлишки сусідніх країн".

Залиште свій коментар

Наступна публікація